Wpis z mikrobloga

@ku2yn świetne są Twoje filmy. W porównaniu do czołówki polskiego yt wędkarskiego to po 1 umiesz łowić
Po 2 znasz język ojczysty
Po 3 to jak przeskok z lat 90 do aktualnych
Mega się To ogląda.
Może założysz swój tag w którym będziesz publikował filmy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ku2yn: chciałem Ci posłodzić, ale @Exymus już wyczerpał temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) załóż tag - obserwowałbym. BTW gdzie nauczyłeś się tak świetnie robić te filmy?
To początek mojego misternego planu, zatrzymałem się na karpiu 8kg i nie mogę trafić większego. Więc liczę że wyludze od Pana karpiologa aka milioner bo wszystko z foxa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) na jakie kulki lowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak poważnie miło się ogląda kogoś kto jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exymus: ja jeszcze nie mam tego problemu bo:

1. Nie mam żony tylko narzeczoną.
2. Nie mam dzieci.
3. Nie mam kota/psa.
4. Nie mam kredytu.
5. Nie mam domu/mieszkania/samochodu.
6. Jestem cebulakiem więc rzadko kupuje sprzęt, a jeśli już to robię to jednorazowo wydaje maks 300zł.
7. Kupuje tylko absolutnie niezbędne rzeczy.
8. Uważam że jakąś pasję w życiu trzeba mieć i obojętnie co by to nie było: dzierganie na
@Exymus: żona wie co ile kosztuje, nie jest naiwna, potrafi posługiwać się internetem lepiej niż ja... kulki robiłem sam ale ostatnio zepsuł mi się pistolet i mam mało czasu więc testuje Meusa. Ale pamiętaj: nie kulki łowią, przede wszystkim lokalizacja, zestaw, potem to co na zestawie jest ważne
@leszkuuu: ja pierwszy rok jechałem na pożyczonych kołowrotkach bo miałem tylko wędki. Potem jak kupiłem wędki to nie miałem maty, namiotu. Fajnie wspominam te czasy, no bo #kiedystobylo
Aleeeeeeeeeeeee... Jak skompletowałem sprzęt to pierwsze zakupy zdążyły się ropier**** i sie wkurzyłem, że kupiłem tanie. Uznałem, że jak tylko mam okazje kupić droższy lepszy sprzęt to tak zrobię, żeby później nie żałować. Ale jak mam być szczery to sprzęt nie łowi tylko
@ku2yn kto oszczędza ten płaci dwa razy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Sprzęt nie lowi ale może przeszkadzać. To niestety o mnie. Na super dobry mnie nie stać A na średni zal kasy... I tak się bujam z podporkami za 5zl które się wyginaja od patrzenia xd