Wpis z mikrobloga

@danio_96 nic nie kosztuje, musi jakiś użytkownik zaprosić cię (ja nie mam niestety zaproszeń), jak już będziesz miał konto to normalnie oglądasz, czasem dla danej transmisji jest potrzebna ranga aby na wbić trzeba coś zapłacić chyba :) szukaj pod tagiem polishsource może ktoś będzie rozdawał zaproszenia ;) Opóźnień nie ma, leci jak w tv :)
nic nie kosztuje, musi jakiś użytkownik zaprosić cię


@BooB: Na tej stronie jest taka informacja:

Jedyna możliwość dostania się na stronę to zakup zaproszenia. Jego koszt to obecnie - 10 PLN

Wyżej jest informacja, że rejestracja jest obecnie wyłączona.
To oznacza, że można założyć konto za te 10 zł?
@danio_96 znaczy głównie to jest tracker prywatny torrentowy, cały czas z niego ściągałem filmy i seriale, jakiś czas temu wprowadzili telewizję, głównie mecze i formuła 1, przeważnie premier league i ekstraklasa :)
@BooB: Ok, ale są jakieś zasady, wytyczne aby nie wylecieć z serwisu?
Skoro to jest torrent, to pewnie trzeba wysyłać jakieś pliki, filmy.
To konto służyłoby mi raczej do oglądania meczy. Teraz korzystam z IPTV, ale np. tych kanałów Polsatu co leci LM nie ma :/
@danio_96 znaczy ja mam tam vipa, pewnie można go sobie wykupić, jako że mam vipa to nie muszę nic wysłać, moge ściągać bez problemu i telewizję też mogę sobie oglądać bez ograniczeń :)
@danio_96 znaczy ja co jakiś czas robiłem im donejty, a właściwie to mój brat robił bo sporo tam pobierał, po paru latach tych donejtow zrobiło się ponad 700 zł a za te 700 zł były jakieś tam punkty i u nich w sklepiku można było je wymienić na vipa :)