Wpis z mikrobloga

Dlaczego przez tyle lat nikt nie wpadl na pomysl zainplementowania w telefonach przycisku "JUŻ NIE ŚPIĘ", który wylaczylby wszystkie nastawione alarmy...
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arveit: przez sen byś to kliknął i poszedł dalej spać. A tak żeby wyłączyć wszystkie alarmy to już musisz być w pełni świadomy. Nawet jak jeszcze jesteś trochę senny, to po #!$%@? na wyłączanie każdego alarmu osobno obudzisz się do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi mi o to, ze mam ustawione alarmy np. na 7:30, 7:40, 7:55 i jak sie obudze rano, ide do kibla srac czy cos to z kibla slysze budzik. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Taka oocja powinna byc w ustawieniach (taka sama sciezka jak do reczne wylaczania) ale zeby wylaczala wszystkie alarmy dzisiaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arveit: racja. To jest aż dziwne, że standardowo w aplikacjach nie ma czegoś takiego jak wyłącz pozostałe dzisiejsze alarmy.

Myślę, że twórcy aplikacji uznali, że jak się przebudzisz to klikniesz drzemkę (a więc dalej będzie dzwoni za 5 min), a jak wstaniesz to dopiero wyłączysz. Ale łatwej po prostu wyłączyć niż klikać drzemki. Za łatwo się wyłącza.

Może w innych aplikacjach niż standardowe coś takiego jest, nie wiem. Na mirko kiedyś