Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brovar: @Akselix: Dwa lata. Trenowałem kiedyś na siłowni, może jednak ta "pamięć mięśniowa" istnieje.

@LewitujacPoParkietachwyobrazni: 68kg

@Umets: Do wszystkiego podchodzę ze zdrowym rozsądkiem. Na początku redukcji oczywiście liczyłem kalorie i makro, z czasem wszystko przechodzi na wyczucie, gdy już się dobrze pozna swój organizm i nawyki żywieniowe. Nie zamierzam startować na zawodach to też nie ekscytuję się tym zbytnio - bo po co. I chętnie poczytam w jaki
@Johnexus: na oko 17-18%

@tehSpirit: nie pomyliłem. Na zdjęciu brzuch wydęty pewnie przez wdech, poza tym jestem drobnej budowy (tzw. chude kości), nie mam ud jak koń etc etc. Nigdy w życiu nie ważyłem powyżej 70kg nie trenując, bo też nigdy nie byłem zbytnio ulany.
@Kasahara ale widać że jesteś dość szczupły, tu się napiales i ci kable wyszly. Z resztą to jest co innego i całkowicie ci wierzę ale on wazac 68 przy 177 będąc tak zalanym tlusciochem to nie możliwe
@vuxiu: zapewniam cię, że full natural, klata być może wygląda na jakbym się kuł, bo stoję w dobrym świetle, które podkreśla sylwetkę. Poza tym gdybym był na dopingu to ważyłbym 80kg i wyglądałbym jak koń. A tak wystarczy zejść odpowiednio nisko z tkaną tłuszczową, być sumienny z kardio, które pogłębia deficyt kaloryczny i mieć formę, którą ludzię pozywają o bait i sterydy.
Z supli była kreatyna, przez miesiąc cytrulina i oczywiście