Wpis z mikrobloga

#sanjaya #jasnastronamocy Mirki, może zrobimy jakiś trolling na Sanjaye? Coś z RA, że np. Miłar to RAłim od tyłu a Barmir to RimRAb, no i oczywiście jaRAszek i jeszcze coś z Sanjaya by się wymyśliło xD. Tylko jak zostać zauważonym? Chyba trzeba by było się do grupy JSM na FB dostać i potem podesłać link do wykopu xD. Sobie póki co śmieszkujemy pod tym tagiem ale może byśmy zostali zauważeni i byłaby jeszcze większa beka? @Hand_Solo już napisał post o tym czy JSM to sekta, to dobry start :D.
  • 15
@dnasstorm: Z tym RA to już #sanjaya przeprowadził uderzenie wyprzedzające i wydał film wyjaśniający, że RA się czasem zdarza w słowach. A Jaraszek to złe nazwisko, owszem. Nadane przecież przez komunistycznego oficera. Sanjaya z niego nie korzysta - na imię ma Sanjaya, a na drugie JSM. Naprawdę.
A co do trollingu, to ostrożnie. Jaraszek nie jest głupi, wręcz przeciwnie. A stwierdzenie, że JSM to sekta, to fakt. Jedyną drogą jaką widzę,
@Hand_Solo: Tak, tak, oglądałem ten filmik z RA. W sumie to większość filmików obejrzałem xD. Aż się dziwie, że on odpowiada na różne, śmieszne zarzuty, przecież wiadomo, ze RA w jego nazwisku nic złego ani dobrego nie oznacza. Pomyślę i może napiszę na niego jakąś zarzutkę. Oby na na nas za pisanie pod tym tagiem nie rzucił jakiegos czaru bo będzie lipa.
@Hand_Solo: Aha, spoko w takim razie :). W sumie taki atak trollowania na niego mógłby mu tylko podbudować sektę. Może najlepszym wyjściem jest brak interakcji i jedynie obserwowanie. Kto ma się złapać na JSM i tak się raczej złapie.
@dnasstorm: stąd też moja działalność na tym tagu. Oglądam i heheszkuję, ale żeby wskazać obłudę i manipulację guru. My się z tego śmiejemy, ale niektórzy mogą się na to nabrać. Stąd też trzeba z tematem ostrożnie. Wyciszenie i udawanie, że nie ma tematu nie pomoże. A jak obśmiejemy, to może ktoś nie obejrzy, bo to głupie.
@Hand_Solo: Niestety Sanjaya tak opowiada, ze to wszystko powierzchownie ma sens jak się już poogląda jego filmiki i przyjmie dogmaty, które on promuje. I potem taka osoba może w to wsiąknąć. Na szczęście jest jeszcze płaska ziemia gdzie już łatwo zobaczyć jaki to nieuk.
@dnasstorm: dlatego jest taki skuteczny - wybrał co popularniejsze tematy (słowianie, wege, bieganie, pedofilia, ateizm, płaska ziemia) i wrzucił do jednego kociołka. Kto podatny na sugestie i szukający "wiedzy prawdziwej", to się złapie. Ale taki to łyknie cokolwiek, jak nie sanjaya, to inne tagentv. Nie zmienia to faktu, że pod przykrywką heheszków powinniśmy prowadzić regularną wojnę podjazdową z jsm. Oszołomów nie uratujemy, ale może jakiegoś takiego Miłara już tak.
@Hand_Solo: Oj Miłara już chyba nie uratujemy. Sanjaya by mu mówił, że to ciemna strona mocy próbuje ich rozłączyć. Poza tym jak tyle z Sanjayą przebywa to już raczej nasiąkł jego ideologią. Ciekawi mnie czy Sanjaya coś im dosypuje do jedzenia. Miłar mówił, ze Sanjaya smacznie gotuje, mógłby ich czymś szprycować aby byli bardziej ulegli itp. Ale to już chyba trochę odleciałem z tą teorią spiskową, ale kto wie.
@Hand_Solo: A może by tak to Urzędu Skarbowego napisać, że Sanjaya sprzedaje warzywa a nie płaci od tego podatku? I do sanepidu, żeby zobaczyli warunki w jakich on to sprzedaje itp. Może to zrobię xD.