Wpis z mikrobloga

Ok. Zacznę od tego co się wczoraj dowiedzieliśmy podczas AMA.
- Kwestia dni aż pojawi się aplikacja mobilna
- Planowany jest program bug bounty
- W przyszłym roku czeka nas kolejny wielki event(hej hej hej...)
- Delegaci są ok i narazie nic się nie zmieni w tej kwesti.

No i to wszystko. Teraz czego się nie dowiedzieliśmy:

- Brak info o SDK.
- Brak info o funkcjonalności bocznych łańcuchów
- Brak info o DEX.
- Brak info z którym wydaniem core zobaczymy dynamic fees
- Brak info jak ma wyglądać dynamic fees

Na pytanie o roadmap odpowiedzieli że team lisk więcej nie spekuluje tylko dostarcza. Zabawne co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodam, że dostałem bana na oficjalnym chacie bo zasugerowałem że Kordek wraz z delegatami dorobili się milionów na nierealnym roadmapie z listopada i relaunchu na którym nie pokazali nic oraz że narazili sporą grupę osób na straty finansowe. Historia pokazała że miałem wiele racji i żałuje tylko, że nie ostrzegłem większej ilości osób. Nie wypowiadam się na temat ceny ani przyszłości projektu i kończę zabawę pod tym tagiem. Jeżeli ktoś będzie potrzebował pomocy piszcie PM.
#lisk #kryptowaluty
  • 9
@Tomek_Gda: A samego Ama nie obserowowałem bo nie mialem możliwosci. Pytanie na dzien dzisiejszy czy sa jakies jakiekolwiek krypto ktore softowo cos oferują ? Nawet Ethereum ma z tym problem, a sam Lisk jaki jest taki jest fakt faktem ze ciagle odwolujecie sie do sytuacji z konca 2017 i poczatku roku 2018 a to juz prawie poł roku ? Co mamy a czego nie mamy ? Jest a w sumie będzie
@Rihter:

- Brak info z którym wydaniem core zobaczymy dynamic fees


Dynamic fees jest zapowiedziane na Core 2.0

- Brak info jak ma wyglądać dynamic fees


https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/8tlkwi/when_dynamic_fees/

Roadmap


https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/9gv2fy/lightcurve_development_team_ama/e67660p/

DEX


Nie było bezpośredniego pytania o DEX

- Brak info o funkcjonalności bocznych łańcuchów


Fakt, brakuję informacji o tym ze strony LiskHQ

- Brak info o SDK.


Hey, when SDK?

- Delegaci są ok i narazie nic się nie zmieni w tej
@gaxda: Zawsze mam beke jak widzę że bronisz tego shitcoina. Załadowany pewnie pod korek na ATH więc się łudzi że coś tego będzie, Kordek wam będzie liskowcy stopniowo nawijał makaron na uszy i wyprzedawał się powoli z lisków, już zarobił na was miliony tak jak jego koledzy delegaci :D a w końcu przyjdzie moment że "no przerosło nas nie damy rady" a w kwesti prawnej oni mają tak wszystko ogarnięte że