Wpis z mikrobloga

@CzakNorris: nie gniewałbym się zdecydowanie, dobrze biuro wybrnęło. Po lekkim stresie można sobie poczilować dodatkowy, darmowy dzień. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale hajsy za opóźnienie i tak trzeba wziąć. ( )
  • 1
@ravau Grecos, Small planet. O 2.00 zbiórka na bus na lotnisko znów.( ͡° ʖ̯ ͡°) kiedyś dam post, jak wypłaca, ale widze, że to zajmuje miesiące zazwyczaj...

@xardas_pl nie doczytałem, bo juz mnie na głowę walilo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
@ShadowShama Nie pomyślałem wczesniej, ale w sumie w też miejsce, w które różowa chciała lecieć była tylko opcja Small Planet albo jechać spod Poznania do Katowic zamiast na Ławice...

@ravau gdyby o 14 powiedzieli, ze wyjazd do hotelu, bo lotu nie bedzie to spoko, w sytuacji jak hotel o 19.00, a o 2.00 bus na lotnisko to już tak bajkowo nie jest ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ravau: jeśli mają ;) dla jednych super a dla innych jest to mimo wszystko nerwówka, zwłaszcza jak kolejny i kolejny raz odwołają ci lot i tak naprawdę nie wiesz o której w końcu wylecisz, siedzisz na walizkach, chodzisz sprawdzać do segregatorka na recepcji czy coś już wiadomo, nie wyjdziesz coś zwiedzić czy na plażę bo nóż widelec za godzinę zbiórka na lotnisko. Pozdrawiam turystów z Dominikany od Tui :P
@ShadowShama: W wakacje dużo linii ma problemy. Niebo nad Eu przypomina A2 w godzinach szczytu, 15 min opóźnienia i wypadają ze swojego zarezerwowanego miejsca w przestrzeni i potem czekają godzinę-dwie na następne okienko.