Wpis z mikrobloga

@janushek: No ja liczę na jakieś konie z minigunem (najlepiej w dupie, żeby strzelać jak mnie ktoś będzie gonił) za milion dolarów i CoyoteCards. Nie no, i tak nie będę w to grał. Wierzę w to że wyjdzie taki sam syf jak Online (chociaż nie chce tego).
@Reality: Multi w oryginalnym RDR było fajne.
Same realia mocno ograniczają dodawanie nowego (WYCIĘTEGO #pdk) contentu w postaci takich absurdów jakie wymieniłem wyżej xD

Pewnie pójdą bardziej w jakieś misje i zadania a nie dodawanie koników za dolary (zbroja dla konia sprzedawana oddzielnie) czy coś.
No i pewnie będzie coś związane z własną farmą czy tam ranczem.

A co do GTA Online - społeczność i jutuberzy byli o wiele bardziej
@duzeelobenc: no pociąg w teorii mógłby być dodany ale ciężko by to było ogarnąć raczej xD

Z jachtami w GTA było łatwiej bo były nieruchome a mieć pociąg bez możliwości jazdy nim... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Już prędzej bym stawiał na biznesy w stylu kopalnie, jakieś tartaki czy coś xD Schemat już mają wypróbowany bo go wciskają od roku do GTA ( ͡° ͜ʖ ͡
@Reality: Napawa to w jakimś stopniu optymizmem, że nie dorzucają tego trybu na siłę. Jak skończony idiota łudzę się, że nie powtórzą błędów GTA V.
@janushek: Może i nie ma potencjału, ale mam nadzieję, że R* znajdzie jakiś nieszkodliwy sposób na zarabianie na tym trybie(co za tym idzie, wspierając go), nie robiąc z niego jednocześnie kowbojów i obcych. W końcu mamy szansę dostać coś, co będzie zbalansowane.