Wpis z mikrobloga

Wczorajsze podsumowanie gry Polaków [2018-09-19]:

Bramkarze
Wojciech Szczęsny (28 lat) [klub: Juventus]: rozegrał 90 minut, dostał żółtą kartkę za opóźnianienie gry i wybronił rzut karny. | Ocena 8.7 - ZAWODNIK MECZU.
Skrót meczu z obronionym karnym: - TUTAJ.
Wynik spotkania: Valencia 0-2 Juventus | Liga Mistrzów gr. E

Bartłomiej Drągowski (21 lat) [klub: Fiorentina]: rozegrał 90 minut. | Ocena 6.3
Wynik spotkania: Sampdoria 1-1 Fiorentina | Serie A (Włochy)

Dawid Smug (24 lata) [klub: Atlantas]: rozegrał 90 minut.
Wynik spotkania: Atlantas 1-3 Stumbras | A Lyga (Litwa)

Obrońcy
Bartosz Bereszyński (26 lat) [klub: Sampdoria]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych.
Wynik spotkania: Sampdoria 1-1 Fiorentina | Serie A (Włochy)

Paweł Olkowski (28 lat) [klub: Bolton]: rozegrał 90 minut. | Ocena 6.4
Wynik spotkania: Middlesbrough 2-0 Bolton | Championship (Anglia)

Pomocnicy
Karol Linetty (23 lata) [klub: Sampdoria]: rozegrał 55 minut i otrzymał żółtą kartkę | Ocena 6.0
Wynik spotkania: Sampdoria 1-1 Fiorentina | Serie A (Włochy)

Paweł Wszołek (26 lat) [klub: QPR]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych.
Wynik spotkania: QPR 2-0 FC Millwall | Championship (Anglia)

Napastnicy
Robert Lewandowski (30 lat) [klub: Bayern]: rozegrał 90 minut i zdobył 1 gola. | Ocena 8.0
Gol Roberta - TUTAJ.
Wynik spotkania: Benfica 0-2 Bayern | Liga Mistrzów gr. E

Kamil Biliński (30 lat) [klub: Riga FC]: rozegrał 90 minut.
Wynik spotkania: FS Metta 1-2 Riga FC | Puchar Łotwy - półfinał.

Dawid Kownacki (21 lat) [klub: Sampdoria]: wszedł z ławki w 82 minucie. | Ocena 6.2
Wynik spotkania: Sampdoria 1-1 Fiorentina | Serie A (Włochy)

PS.Prowadzi ktoś na wykopie jakieś podsumowanie kolejki/dnia w LM? np. ogólny post z opisem, wszystkimi golami bla bla, ciekawiłaby mnie taka inicjatywa :)
_________________________________________________________________________________________________
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. gol Lewego - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica
#pilkanozna #sport #mecz #polska #ligamistrzow #championship #seriea #lewandowski #nasizagranica