•  

  Pytacie, co potrafimy? Oto nasze osiągnięcia! Dziś sylwetka jednego z naszych zadowolonych klientów!

  Tomasz Gabor przez 28 lat pracował w Elektrowni Opole jako dyżurny elektryk w sterowni. Był także sołtysem Brzezia, jednakże aspiracje zawsze miał dużo większe.

  Dzięki działalności Biura Karier Patryka Jakiego został nominowany na dyrektora elektrowni w Opolu! To znaczy elektrownia nie była w Opolu, tylko z tej podopolskiej miejscowości Brzezie, ale Tomasz Gabor był osobą ambitną i domagał się dołączenia Brzezia do Opola – w końcu kto chciałby być dyrektorem jakiejś wiejskiej elektrowni… Co prawda przeciwko przyłączeniu tej miejscowości do Opola głosowało 98,5% mieszkanek i mieszkańców Brzezia, ale kto by tam ich słuchał, gdy idzie o realizację marzeń!
  Biuro Karier Patryka Jakiego potrafi! Brzezie zostało włączone do Opola, a Tomasz Gabor z elektryka-sołtysa miał stać się dyrektorem miejskiej elektrowni! #niemowciezesienieda w praktyce!

  Jak donoszą złośliwe media „Gabor to miły, pracowity gość, ale nie ma kompetencji do tego, aby być dyrektorem zakładu pracy, w którym pracuje ponad 1000 osób - mówi nto.pl jeden z działaczy. - Odebraliśmy masę telefonów z województwa, w samej Elektrowni Opole ludzie przecierali oczy ze zdumienia”.
  Tak! Biuro Karier Patryka Jakiego docenia to, że ktoś jest miły i zna Patryka Jakiego! Bo kto powiedział, że każdy nie może zostać dyrektorem? Może, tylko musi bardzo chcieć i spełnić odpowiednie warunki znajomości z Patrykiem Jakim.

  *Pan Tomasz Gabor najpierw pochwalił się na Facebooku, że będzie dyrektorem, ale po burzy medialnej z tego powodu, postanowił wielkodusznie objąć “tylko” stanowisko głównego specjalisty ds. Administracji. W ten sposób wilk syty i owca cała. Takie cuda tylko w Biurze Karier Patryka Jakiego!

  A Ty – kim Ty chciałbyś zostać?

  źródło: https://nto.pl/tag/tomasz-gabor

  Źródło

  #patrykjaki #afera #warszawa #wygrawarszawa #jaki #neuropa #4konserwy #afera #bekazpisu
  #wyborysamorzadowe #samorzady #kolesiostwo #kampaniawyborcza #polityka