Wpis z mikrobloga

Ostatnio często widzę, jak niejaki Dawid Janczyk reklamuje się ze swoją książką (autobiografia). Pomijając to, że gdyby nie ta reklama, to nawet bym nie wiedział o istnieniu tego chłopa, to co sądzicie o promowaniu alkoholików i degeneratów przez media? (sorry za autosugestię, ale, #!$%@?, musiałem). Np. widzę, że weszlo.com ostro wzięło się za promocję.

#pilkanozna
  • 24
@zteekone: Dla pasjonatów piłki od kilku lat - bardzo ciekawa pozycja. Jeden z większych talentów naszej piłki ostatnich lat więc jego historia może być ciekawa. Imo on już alkoholikiem (podobno) nie jest i się zmienił - więc według mnie to promowanie nie jest złe.
@siemek0: @2403: powiem Wam szczerze (moja subiektywna opinia), że mnie to osobiście #!$%@?. Codziennie w wielu miastach widać menelstwo, które ma na wszystko #!$%@? (bo jakby nie mieli, to by się wzięli do roboty), to jeszcze się promuje w mediach cymbałów, którzy zamiast zająć się rodziną i zapewnić jej dobrobyt i święty spokój, to wolą chlać wódkę z innymi cymbałami. Dla mnie coś tu jest nie tak. Tak jakby wszechobecnej
@zteekone: Masz trochę racji, ale pytanie w jakim tonie jest napisana ta książka. Bo jeśli młody chłopak po przeczytaniu jej uzna, że Jańczyk miał w sumie fajne życie - no to nie wątpliwie te media powinny być zlinczowane za promowanie książki, ale jeśli taki młody chłopak przeczyta tą książkę i uzna, że pijaństwo do niczego dobrego nie prowadzi i nauczy się czegoś z błędów Jańczyka - to wtedy moim zdaniem wszystko
@krootki: Z Królem to jest o tyle inna historia, że on wyszedł na prostą - nie pije, nie uprawia hazardu, robi prelekcje/szkolenia dla młodych piłkarzy, których uczula na pewne sprawy, żeby nie skończyli jak on. I to jest spoko - taką książkę mogę spokojnie kupić. Co do Iwana i Sypniewskiego, a teraz Janczyka sprawa nie jest już taka różowa. Tzn. nie wiem jak do końca jest z Iwanem, ale Sypniewski i
Z Królem to jest o tyle inna historia, że on wyszedł na prostą - nie pije


@gumiorek: Oj bez przesady. Nie chleje, to tak. Z tym niepiciem to nie daj sobie uciąć za to ręki ;)

PS. On jest mój rocznik. Ja też dużo piłem i w ogóle, ale wyglądam co najmniej 10 lat młodziej.
@krootki: Ja sobie nie daję uciąć ręki nigdy za coś, co nie jest związane ogólnie ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ogólnie widziałem sporo takich tekstów - że właśnie przestał pić i wyszedł na prostą. Jeśli tak nie jest, to szkoda, ale jednak mam wrażenie, że spośród, już czwórki, o której powstały tego typu biografie i tak skończył najlepiej.
@siemek0: @2403: @Postronny: @pjoooter: @krootki: @gumiorek:
"Szansę otrzymał od KTS Weszło, które sprowadziło go na występy w B-Klasie. Dla 30-latka miała być to szansa na powrót do gry, okazuje się jednak, że debiut napastnika wcale nie jest taki pewny.

Stanowski odpowiadał na pytania fanów facebookowej grupie „Drużyna Totolotka”. Jeden z uczestników czatu zapytał, kiedy można spodziewać się debiutu Janczyka w nowych barwach.

- Nie wiem, czy