Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam niepełnosprawną (niesłyszącą) dziewczynę. Właśnie obdzwania n-tą z kolei osobę (od rodziny, po znajomych i znajomych znajomych kończąc) w sprawie ponownego rozpatrzenia jej wniosku o niepełnosprawność (downgrade z umiarkowanego na lekki, co równa się z odebraniem zasiłku dla niepełnosprawnej).
Dziewczyna ani przez chwilę nie pomyśli, że dzwoniąc osobiście przez telefon* i umawiając się sama z osobami które mogą mieć wpływ na opiniowanie, tylko potwierdza że ma teraz właściwą kategorię.

I tak, przy próbie wytłumaczenia tylko wyskakuje z pazurami i pretensjami o stwierdzanie obiektywnych faktów.
Młoda po ASP, oczytana ą ę humanistka, logika ją represjonuje, a ja nauczony doświadczeniem po prostu przytuliłem ten pachnący kłębek i cmoknąłem w nakremowane czółko.

*cud możliwy dzięki implantowi ślimakowemu

#heheszki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@semperfidelis: jak to osoba która dostała już darmową kasę to już nie odpuści.

I tak, przy próbie wytłumaczenia tylko wyskakuje z pazurami i pretensjami o stwierdzanie obiektywnych faktów.

Młoda po ASP, oczytana ą ę humanistka, logika ją represjonuje,


To że ktoś dostał dyplom i przeczytał parę książek nie znaczy że jest wykształcony, ot kolejne dziecie z sianem w głowie i dyplomem.
To że ktoś dostał dyplom i przeczytał parę książek nie znaczy że jest wykształcony, ot kolejne dziecie z sianem w głowie i dyplomem.


@CukrowyWykop: "Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję." - Jerzy Dobrowolski