Wpis z mikrobloga

@slako twarz Ci się poprawi, jeśli jesteś gruby i chudniesz lub odwrotnie to kształt twarzy się zmienia, i tego nie jestem pewny ale przy regularnym ćwiczeniu zwiększa Ci się poziom testosteronu, więc dostajesz brodę na twarzy :) no ale jak ma się podejście, że jest się gównem i życie kręci się wokół zdobycia dziewczyny to oczywiście, że się nie da xD
@wiruscheaw

@slako i tego nie jestem pewny ale przy regularnym ćwiczeniu zwiększa Ci się poziom testosteronu, więc dostajesz brodę na twarzy :)


@AnimusAeger999 napisałem, że nie jestem pewny :V któryś fizjo mi o tym mówił, a ja nie mam kompleksów z powodu zarostu więc nie sprawdzałem tego w piśmiennictwie
@AnimusAeger999: To jest ta normicka wiedza właśnie i ich porady xD
@DigitalGirl: @kejbi: @dzieju41: @Faiko: Nikt nie szuka tutaj porady jak wyjść z przegrywu tylko normickie dzbany waszego pokroju dają różne porady nic nie warte. W dodatku jest zupełnie inaczej. Jak jesteś chory śmiertelnie to nie szukasz zdrowych osób żeby pomogły ci przez to przejść tylko szukasz też chorych które wiedzą co pomaga się z tym pogodzić