Gorące dyskusje ostatnie 12h

https://www.wykop.pl/link/4590061/zaden-czarnoskory-naukowiec-nie-zdobyl-nobla-w-ciagu-ostatnich-100-lat/

NIE NO HEHE MATI NIE MOGEM ŻADEN MURZYN NOBLA NAUKOWEGO NIE ZDOBYŁ W OSTATNICH 100 LATACH NO CO ZA DEBILE NO

To tytułem przypomnienia:
    - ostatni polski naukowy Nobel to rok 1911
    - żadnemu polskiemu mężczyźnie nie udało się zdobyć naukowego Nobla
    - Maria Skłodowska-Curie zdobyła go tylko dlatego, że wyjechała z tej dziury (w XIX wieku kobiety nie mogły studiować na ziemiach polskich)

#neuropa #bekazprawakow
    pokaż całość

odpowiedzi (119)

Na przejściu granicznym w Hrebennem zajeżdża czarny Mercedes 600. 
    Wysiada młody facet w czarnym garniturze i otwiera bagażnik. Podchodzi do niego celnik i zaczyna klasyczne pytania: 
    - Narkotyki?, broń?, dewizy? 
    - Oczywiście - odpowiada kierowca i otwiera walizki. 
    Celnik z niedowierzaniem patrzy na zawartość waliz. 
    Pierwsza wypełniona po wierzch foliowymi torebeczkami z białym proszkiem, druga pełna kałachów, w trzeciej równo poukładane paczki 100 dolarowych banknotów. 
    - To wszystko pana? 
    - Nie - odpowiada młody człowiek - to jest Pana, moje jest w tamtym tirze.

#suchar #dowcip #pasjonaciubogiegozartu
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Mam pewien problem. Pracuję w takim typowym warszawskim korpo.
    Mamy w naszym dziale nową koleżankę, dziewczyna bardzo miła i rozmowna.
    Jest tylko jeden problem, podczas przerwy na lunch, jadła przyniesionego przez siebie kurczaka z ryżem.
    Kierowniczka bardzo krzywo patrzy na osoby jedzące mięso i często utrudnia im życie.

I tu się zastanawiam, czy ostrzec koleżankę, bo jest nowa, czy dyskretnie podpierdolić i sobie zapunktować, bo w sumie korpo i umiesz liczyć, licz na siebie. Jak sądzicie mireczki?

#pracbaza #praca #korposwiat
    pokaż całość

odpowiedzi (92)