Gorące dyskusje ostatnie 12h

Prowadzenie biznesu handlowego w Polsce:

-kontakt z klientem
    -potrzeba wypstrykania się przed nim z całej wiedzy, kontaktów, rozwiązań
    -oferta na marży jednocyfrowej, bo konkurencja, bo będziemy współpracować, bo dopiero się rozwijam
    -f-ra - jaki termin płatności pasuje ? 45 dni ? OK !! Na dobry start
    -realizacja, dostawa, obsługa po sprzedażowa, odebranie zwrotów, załatwienie ewentualnej reklamacji
    .
    .
    .
    .
    - dzień zapłaty,
    - tydzień po,
    - dwa tygodnie po: uprzejmy telefon co z kasą - odpowiedz: tak, tak... już, już
    - trzy tygodnie po terminie. j/w
    - cztery tygodnie, wysłanie wezwania do zapłaty
    - pięć tygodni: jest !! ale na razie telefon od klienta o treści: Ale wy mi czegoś takiego nie wysyłajcie !! Nie będziecie mnie straszyć wpisem do KRD itp..... Ale wiem pan termin dawno minął itp.. Ale przecież ja płacę, zawsze płacę !

-siedem tygodni po: telefon - co z kasą !? Wczoraj poszła, na 100%, żona puszczała
    -pojutrze: nie ma jeszcze u was ? jak to nie ma ? Płaciłem, sprawdzę
    -kolejne 5 dni z rzędu - brak kontaktu, zero, nic.

-mija ósmy tydzień - windykacja wynikająca z umowy z firmą ubezpieczającą płatności, AWANTURA !!
    Robicie ze mnie złodzieja, ja zawsze płacę nic nikomu nie ukradłem, możecie mnie pocałować, co się wam wydaję itp !!

PŁACI !!!!!

Mija miesiąc i słyszysz, z 'rynku' że masz chujową obsługę i jesteś cyt 'nastawiony skrajnie nieprzyjaźnie do klienta, gorzej jak za (werbel) komuny' ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szacunek wszystkim ludziom uczciwego biznesu w tym Chlewie!!

#pracbaza #januszebiznesu #finanse #truestory
    pokaż całość

odpowiedzi (95)

#dziendobry a taki mam obraz jak z domu wychodzę, połowę Oslo widać :)

odpowiedzi (55)

Do mojej córki przyszła paczka. Myk w tym że ona ma 3 miesiące. Mam się martwić?

#heheszki #prezydent #tatacontent

odpowiedzi (116)