Wpis z mikrobloga

@raczej_schizotypal: żeby oddać im jednak uczciwość, to nie piszą jak protestanci, że biblia w postaci jakiegoś pociotka twierdzi, że bracia Jezusa to tylko [wpisz dwudziestoosobowy odłam odłamu nurtu w danym odłamie protestantyzmu, do jakiego dany protestant należy] i tylko te dwadzieścia osób, które uważają, że jedynie orkiszowy opłatek i tylko w trzecią niedzielę roku przestępnego zmienia się w ciało Jezusa, a w pozostałe dni zmienia się w ciało kurczaka rasy zielononóżka,
@rzuf22: nie taki wartościowy kontent, jeżeli główny bohater Ewangelii stwierdza, że 99% ludzi to bydło, bo nie mieli okaleczonych narządów płciowych w dzieciństwie (w uproszczeniu, suką nazywa kobietę z Grecji)
@rzuf22: ale to w Ewangelii Jezus mówi Greczynce 'przyszedłem zbawić ludzi, nie psy'. Dopiero św. Paweł, odrzucony ptzez żydów zwrócił się do gojów, ale zanegował wszystko co jest w Ewangelii.
@Toszeron: jak jesteś taki mądry to odpowiedz: idąc do pracy zauważyłem wronę zrzucającą orzech włoski na beton. Rozgniotłem go butem, odszedłem kawałek i przyleciała wrona, początkowo nieufnie że to bait, a potem dwie wrony jeszcze się zleciały i dwie wrony awanturowały się o tego orzecha, trzecia stała na uboczu. Czyj to był orzech?
Albo to - pomagam starszej pani znieść torbę po schodach na Wschodnim. Każda inna stacja ma albo windę