Gorące dyskusje ostatnie 12h

• odpowiedzi (29)

Nawet nie zdawałem sobie sprawy, ale przypadek mojej siostry to wg lekarzy drugi taki przypadek w całej Polsce.. Siostra niestety wczoraj umarła w wieku 29lat w 5msc ciąży po dwóch dniach od wylewu wywołanego tętniakiem w pobliżu pnia mózgu.. Natomiast lekarze podjęli decyzję, że będą utrzymywać przy życiu narządy przez ok 7 tygodni aby córeczka się urodzila.. Trzymajcie wszyscy kciuki mocno, i strasznie proszę o modlitwę za duszę siostry i aby udało się urodzić jakimś cudem.. Co za pierdolony koszmar.. Co za szlachetni ludzie, że nie odłączyli jej od aparatury..
    Zaledwie w 2016 roku był taki przypadek i się udało..

https://gazetawroclawska.pl/cud-we-wroclawiu-kobieta-ktora-nie-zyla-od-55-dni-urodzila-dziecko/ar/9893302

#mirkomodlitwa #krakow
    Jak coś, to zakładam tag #monikawalczy, gdzie będę informował..
    pokaż całość

odpowiedzi (177)

Co te madki na forach to ja nawet nie ¯\_(ツ)_/¯
    Staramy się z partnerką o dziecko. Gdzieś usłyszeliśmy o paskach owulacyjnych, że można sprawdzić kiedy będzie owulacja, że będzie łatwiej, więc szukamy na forach. Kilkadziesiąt wątków. Ktoś zadaje pytanie jak inne oceniają ich skuteczność, czy działają, jak interpretować wyniki. I w każdym wątku kilkadziesiąt odpowiedzi nie na temat.
    "Ja nie musiałam stosować bo zaszłam za pierwszym razem hihihi"
    "Ja nie planowałam, więc nie stosowałam"
    "Mi się udało zajść z moim mężem w drugim miesiącu i współczuję tym co nie mogą i muszą stosować"
    ...
    Ja pierdolę, madki chyba nie mają co robić w domu tylko piszą, żeby pisać. Albo po to, żeby poczuć się lepszymi, że im się udało szybko zajść w ciążę.
    Kurwa, na forach motoryzacyjnych jak pytam o problemy z turbiną to nikt nie pisze, że współczuje, ale turbina w jego passacie działa jak nowa tylko odpowiada na zadane pytanie.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #madki
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Advertisement