Wpis z mikrobloga

@szanowany_warszawiak: przed takim samym wyborem stałem jak składałem zamówienia w kilku sklepach, na początku złożyłem wszystkie zamówienia na srebrny, bo srebrny jak się porysuje to można pastą wypolerować, a z innych to bym farbę zdarł, nie mówiąc o tym że jak inny się porysuje to srebrny kolor wychodzi na wierzch, aczkolwiek jako że dalej myślę nad kolorem to w każdym sklepie zarezerwowałem srebrny a tylko w jednym złoty

jak trafi się
@szanowany_warszawiak: Ja posiadam iPhone X Silver i noszę go w etui a i tak mimo to pod światło jak się przyjrzysz to widać drobne zarysowania. Musisz się bardzo dokładnie przyjrzeć i je zobaczysz bo na pierwszy rzut oka wygląda ja nowy. Także aż takiej tragedii nie ma.
Co do Space Gray czy Gold to powierzchnia ta jest utwardzana i nie zbiera aż tak rys, natomiast jeżeli zamierzasz go nosić bez etui
@patrol798: noszę, ale w przezroczystym, a co do tych ramek to wydaje mi się że to wina etui, mój iphone 7 w etui bardziej się obdrapywał z farby niż bez, dlatego zainwestowałem w folie
@patrol798: też używałem spigena na 7 i o ile pomiędzy ramkę a etui się nic nie dostawało to jakimś cudem czasem paprochy jakieś wpadały na tył, nie wiem jak ale tak
@szanowany_warszawiak: @Tik3rX: Miałem poprzednio iPhone 7 i nosiłem go w oryginalnym Apple Leather Case, tak samo teraz X i nic się z ramką nie działo w iPhone 7, z iPhone X także nie. Tylko tak jak mówiłem wcześniej w miejscu wycięcia na port i otwory głośnika i atrapy są widoczne mikro zarysowania w przypadku X'a.
Wspomniany iPhone 7 przez ponad rok noszony w oryginalnym etui nie miał żadnych śladów użytkowania
@Coba: mam silikonowy Spigen i nie zgodzę się z tym co napisałeś. No ale Spigen robi kilka modeli etui do X. Pierwszy który kupiłem odesłałem bo mimo iż wyglądał zajebiście to nie zapewniał żadnej ochrony.