Wpis z mikrobloga

Szukam auta. Moje wymagania to m.in.: nowy, napęd 4x4, automat, najlepiej coupe. Problem polega na tym, że w większości tego typu aut nie widzę opcji ogrzewania postojowego. Czy taka opcja jest dostępna w autach typu BMW serii 4, ale nie jest widoczna w konfiguratorach? Widzę ją np. w Mercedesie klasy C. Macie może inne warte polecenia autka spełniające powyższe kryteria? #samochody #bmw #motoryzacja
  • 8
@borkovski: Na zimę i coupe? Jak już patrzysz na BMW 4 to polecam c klasę. Skoro ma podgrzewanie postojowe to już duży plusa jak dla ciebie, a ja dodam że ma airmatic. W tej klasie aut nie znajdziesz lepszego zawieszenia. Problemem może być silnik c200 4matic 184 benzyna. Reszta ma napęd na tył. W dieslach są lepsze opcje ale na zimę diesel trochę bez sensu
@cwlmod: Dlaczego silnik C200 może być problemem? Ma jakieś wady? Jeśli chodzi o moc to powiedzmy, że ujdzie (choć wolałbym coś 200+). Fakt, nie napisałem, że powinna to być benzyna.
@borkovski: Ja też bym wolał 200+, dlatego określiłem to problemem :)

@jaroslaw_madry: Jak wejdziesz sobie w konfigurator bmw to zobaczysz miejsce na nowy model. Prawdopodobnie wycofują pewnie opcje przed końcem produkcji tak jak nie zmienili wydechu w M3, bo nie opłacało się przeprojektowywać na rok przed nowym modelem serii 3 przy tak małej sprzedaży wersji M3.