Gorące dyskusje ostatnie 12h

Słyszałem, że śledziliście i dopingowaliście. DZIĘKUJĘ w imieniu całego zespołu!!! Wygraliśmy Rajd Turcji w WRC 2 i objęliśmy prowadzenie w sezonie. Nie było łatwo. Rajd momentami bardziej przypominał Dakar... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale jest meta i jesteśmy mega szczęśliwi!

Kolejny startem będzie Rajd Walii, na początku października (3-6.10).

#wrc #rajdy #rajdy24

odpowiedzi (29)

• odpowiedzi (49)

#lgbt #teczowepaski #truestory #neuropa #bekazkatoli

Tęczowe mirki, potrzebuję rady. Mój młodszy brat (15 lat) wyszedł tydzień temu z szafy i przeżywa piekło w domu. Mama go akceptuje i powiedziała, że to nic nie zmienia, ale brat wraz z mamą wciąż mieszkają z babcią - starą dewotką, fanką PiS-u i Radia Maryja. Babcia nie daje młodemu żyć. Wyzywa go od pedałów, śmierdzieli, mówi, że się brzydzi pić wodę z tego samego kranu co on, korzystać z tej samej toalety etc. Dzisiaj rano oblała go rano wodą święconą (tak, naprawdę to zrobiła) i krzyczała do mamy, że "pedałek ma się wyprowadzić". Nie jestem w stanie pomóc młodemu na odległość, bo pracuję za granicą, a mama pomimo dobrych chęci próbuje zbagatelizować konflikt, bo babką nie ma się kto zająć. Możecie mi poradzić gdzie młody mógłby się udać, żeby zyskać pomoc? Jakieś organizacje, psycholog? pokaż całość

odpowiedzi (88)

Advertisement