Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miesiąc temu kupiłem sobie za ok 3000 zł Smart TV po to by oglądać filmy w najwyższej jakości (telewizji nie oglądam). Byłem z niego dumny jak nikt. Ale nie w tym rzecz.

Tydzień temu, w niedzielę do mnie przyjechał w odwiedziny syn brata mojej matki (a jednocześnie mego chrzestnego) z żoną i 9-letnim dzieciakiem. Jako, że wizyta była zapowiedziana wcześniej nagrałem na pendrive'a klasyczne Zwariowane Melodie (wiecie, Królik Bugs i te inne) po to by chłopak się nie zanudził. No to przyjechali, puściłem młodemu bajki, idę do salonu i rozmawiamy sobie. Nagle, z mojego pokoju dochodzi hałas - patrzę a tam telewizor rozwalony. Byłem cholernie wściekły, mało brakowało a bym udusił młodego ale staralem się zachować zimną krew. Przeszedłem do działania - powiedziałem rodzicom młodego, że oczekuję zwrotu pieniędzy na naprawę. Oni oczywiście się nie zgodzili i dodatkowo zasugerowali bym lepiej pilnował tego telewizora. Tego było za wiele - kazałem im wyjść i na odchodne im powiedziałem, że sąd im wyciągnie z gardła te pieniądze. Tego samego dnia zadzwonił do mnie chrzestny i próbował u mnie wyperswadować sądowe rozwiązanie. Naturalnie stałem na swoim. Wszyscy ode mnie się odwrócili (kwiii jak to kłócić się z rodziną) oprócz mojej matki i siostry. Zaczynam mięknąć, presja mnie przerasta.

Co robić?

#dzieci #zalesie #madki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Co robić?

  • Odpuść im. 2.1% (7)
  • Twardo stój przy swoim. 97.9% (322)

Oddanych głosów: 329

  • 15
EleganckiBydlak: Nie odpuszczaj. Rodzice nie umieją wychować gówniarza to niech płacą. Powinni zapłacić bez mrugnięcia okiem, a tu jeszcze fochy strzelają. Pozwij gnoi i sraj na rodzinę skoro nie potrafią być obiektywni. Jeśli ktoś Ci mówi, żebyś odpuścił, powiedz mu niech Ci zapłaci, albo że Ty #!$%@? coś im w domu. No ciekawe jakby się zachowali.
Smutne, że są jeszcze tacy ludzie.

PS. Teraz się nie wycofuj bo wyjdziesz na mięczaka.
@AnonimoweMirkoWyznania tak jak ktoś napisał, dzieciak 4 - 5 lat to bardziej podchodzi pod wypadek, oczywiście rodzice powinni to pokryć ale jest pole do dyskusji. Natomiast dziewięciolatek to #!$%@?ł Ci tv specjalnie, dla samego poczucia sprawiedliwości obstawałbym przy swoim. Pogadaj z prawnikiem, a jeśli nic nie da się zrobić sensownego to chociaż możesz im zepsuć coś drogiego - głupie i niepraktyczne ale poczujesz się lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie odpuszczaj, co to za różnica że to rodzina. Jakby byli z dzieciakiem w sklepie RTV AGD i by coś takiego zrobił to by musieli płacić, więc czemu Ty masz im darować. Może się nauczą dzieciaka wychowywać. Ty chciałeś być taki super i dziecku bajki nawet zagrałeś, a tu taka checa, smutne.