Gorące dyskusje ostatnie 12h

idą święta są już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego robię #rozdajo miodu gryczanego słoik 1kg pic rel
    wylosuje wśród plusujących(zielonki/moderacja niee) za pomocą #mirkorandom albo tego drugiego wyniki za 24 godziny

Sprzedaję wysyłkowo w słoikach 1kg
    miodek polecam jako pod choinkę jak ktoś nie ma pomysł na oryginalny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    a z miodkiem można zrobić wszystko myk do piernika/ciasta/herbaty/kawy a najlepszy to jest chyba grzaniec z takim miodkiem, nie wspominając ze można pod choinkę wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gryka 30 zł (zostało 200 słoików)
    Rzepak kremowany 30 zł (zostało 15 słoików)
    Rzepakowo wielokwiatowy 30 zł (zostało 30 słoików)
    zamówienia można składać na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy pięciu słoikach darmowa wysyłka
    a wysyłam we poniedziałek/wtorek żeby przed świętami dotarło

kilka osób prosiło mnie o założenie tagu więc przy okazji tego rozdajo czynie to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ #pasiekakubla będę tu wrzucać ciekawsze prace jakie wykonuje przy pszczołach, ciekawostki i postępy z produkcji miodu pitnego

#pszczelarstwo

pokaż spoiler fotko z poprzedniego rozdajo bo jeszcze nie ma mnie w domu a innego nie mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (71)

Pytanie do @M__b ale na powaznie. Ile jeszcze afer i kompromitacji musi zaliczyc Elfik zeby wreszcie pozegnala sie z praca? Przeciez ta osoba jest skrajnie niekompetentna i od lat pracuje na negatywny wizerunek serwisu ktory tworzysz. Jasne, zapewnia rozglos, ale o taki Ci chodzi? Przeciez wlasnie ktos zlozyl doniesienie na wykop ze usuwacie dowody... Moderacja od lat jest posmiewiskiem, a Elfika nie szanuje tu nikt. Dlugo jeszcze?
    #euroweek #wykop
    #afera
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

• odpowiedzi (14)