Wpis z mikrobloga

Znalazłem dobrą a chyba mało znaną gierkę przygodową w której wcielamy się w agentkę FBI i musimy zbierać dowody by dorwać seryjnego mordercę. Nigdy nie robiły na mniej wrażenia gry typu point-and-click, wręcz ich unikałem. Dzisiaj wiem że straciłem przez moją głupotę kilka ciekawych tytułów. Dawno nie grałem w coś tak wciągającego, siedzę już piątą godzinę i gram, gra utrzymuje w napięciu i mimo częstych widoków z lotu ptaka gra jest momentami naprawdę straszna i ma ładne przerywniki filmowe. Poleci ktoś coś z tego typu gier? #gry #horror #staregry
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Znalazłem dobrą a chyba mało znaną gierkę przygodową w której wcielam...
źródło: comment_0hoyqVISiDKHV3g8BERLi0WNaX8PCymZ.jpg
  • 11
@Basteq: @yaah: Wczoraj przeszedłem prawie połowę gry, bardzo podoba mi się klimat który panuje w tej grze jednakże niektóre zagadki są przesadnie trudne i musiałem pomóc sobie poradnikiem. Grałem sporo czasu temu w Art Of Murder klątwa lalkarza, gra zbliżona do tej jednakże mam wrażenie że tam mapy były o wiele ładniej rysowane, więc jak coś to też polecam :P
Pobierz SiemkaKtoPeeL - @Basteq: @yaah: Wczoraj przeszedłem prawie połowę gry, bardzo podoba ...
źródło: comment_GqBn9eoNiPs7QoUoc58exr1dm7B3mxV1.jpg