Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (20)

 • avatar

  Wołam osoby plusujące z tego wpisu.
  OP DELIVERED!
  Koleżanka nie odezwała się do kolegi, ale on wziął sprawy w swoje ręce i odezwał się do niej pierwszy i... spotykają się! Wiem, że są po trzech spotkaniach, przy czym ostatnie u niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także trzymajcie kciuki Mircy, może będzie fajnie, a jak nie będą się spotykać jakoś długofalowo, to i tak fajnie, że się odważyli na taki spontan typu "koleżance się śniło, że się spiknęliśmy" :) pokaż całość

  odpowiedzi (170)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Od 10 lat jestem ze swoją żoną, mamy dwójkę dzieci (8 lat i drugie rok), jesteśmy 6 lat po ślubie i regularnie od 8 lat zdradzam ją z kochanką, która od 9 lat ma męża.
  Jest to mega chore, wielokrotnie probowalem z tym skonczyc i kiedy mówiłem o tym swojej kochance to po każdej rozmowie wylądowaliśmy w łóżku. Ale to wina mojej żony bo ma 165cm wzrostu i waży 118 kilogramów. Tak, roztyła się mega.
  Za to moja kochanka Asia ma 163 i waga 51kg, twarde cycuszki i twarda dupka. Kocham ją dotykać.
  Jedyne wyjście z sytuacji to wyprowadzka do innego miasta. Boje sie powiedziec o tym żonie. Myślałem, że drugie dziecko nas zbliży ale po drugiej ciąży z 78kg poszła jeszcze wyżej co mnie obrzydza.
  Zrobiłem jeszcze jedną głupotę. Z kochanką jedziemy na tydzień na litwe do aquaparku, żonie powiedziałem, że mam mega robote na drugim końcu polski za dobry pieniądz (mam własną dg) a ona załatwiła sobie papiery, że jedzie do szpitala na jakieś badania a ten jej mąż to łyknął. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że jej mąż to Mariusz, którego znam około 20 lat. Obecnie mam 28.

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (54)