Gorące dyskusje ostatnie 12h

Rok temu rozpocząłem samodzielny remont domu (mam marzenie, aby wyprowadzić się na wieś). Przez to mniej pracuję zawodowo, najwyżej kilkanaście godzin tygodniowo (w domu). Ale jednocześnie sprzedaż licencji na moje oprogramowanie skoczyła o 70% w stosunku do roku poprzedniego i dochód dobija już do 200 tys.! Wcześniej wzrost nie przekraczał 10% Dla mnie to ogromny sukces i zaskoczenie. Szczególnie, że moje produkty skierowane są tylko na rynek polski, a konkurencja stosuje bardzo nieuczciwe praktyki. W dodatku wszystko kręci się samo, przy znikomych kosztach, zamówienia po prostu spływają ze strony internetowej. Żadnych kampanii reklamowych. Okazało się też, że większość klientów wybiera licencje czasowe i niemal wszyscy przedłużyli je na kolejny okres! Pomyśleć, że 4 lata zwlekałem z porzuceniem etatu ze strachu, że się nie uda. I nie bez powodu - moje aplikacje pozostawały bez odpowiedzi. Samouk? Bez matury? Do kosza. #pracbaza #chwalesie #korposwiat pokaż całość

odpowiedzi (38)

• odpowiedzi (90)

WItam nowego członka rodziny, może trochu kapucziny?( ͡° ͜ʖ ͡°) @77LatBedeNiedojrzaly

odpowiedzi (94)