Gorące dyskusje ostatnie 12h

Od poniedziałku jesteśmy w Poznaniu. Dziś Wojtuś miał mieć operacje - Witrektomię by ocalić wzrok. Niestety okazało się, że retinopatia rozwinęła się do stopnia 5, co uniemożliwia wykonanie operacji. Dodatkowo lekarze nie chcieli podejmować próby z powodu możliwości wystąpienia krwotoku. Póki co jesteśmy w kropce... Próbuję znaleźć jakieś kliniki, lekarzy czy w kraju czy za granicą. W dalszym ciągu mamy nadzieję, że nasz syn będzie widział. Może ktoś zna kogoś, ma jakieś informacje. Za wszelkie będziemy bardzo wdzięczni. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystko co robocie. Za wszystkie wiadomości, za słowa wsparcia.

#leczymywojtusia #poznan #medycyna #okulista
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

WIELKA LOTERIA PASZPORTOW
    Ostatnia cyfra z plusów to obywatelstwo kraju które dostaniesz i zrzekasz sie polskiego.
    0. Niemcy
    1. USA
    2. Singapur
    3. Ukraina
    4. Japonia
    5. Kamerun
    6. PULAPKA - Polska, nie możesz losować ponownie, masz zakaz wyjazdu z kraju i będziesz gnębiony za chec zrzeczenia sie obywatelstwa przez narodowcow
    7. Peru
    8. Brazylia
    9. Szwajcaria

#wykop #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (63)

Mam 30+ lat, od ponad roku pracuje w globalnym korpo na niskim szczeblu i dopiero teraz rozumiem jak pewne grupy osób są uprzywilejowane ze względu na orientacje, wyznanie itp.
    Kilka miesiecy temu zażartowałem w zespole gdy awarii uległy drzwi do openspaca otwierane na kartę magnetyczną, że dla Pawła to norma (jest jehowym) w sensie zamknięte drzwi xD taki wydawał się niewinny żart ktory skończył się rozmową i upomnieniem od senior operations managera.
    Na początku tego tygodnia do helpdesku, w którym siedział inny znajomy - homoseksualista, dołączył nowy chłopak mocno rudego koloru włosów więc bez większego przemyślenia znów palnąłem, że jeszcze tylko murzyna tam brakuje xD
    Dzisiaj przełożony poinformował mnie, ze jutro mam się rano stawić w HR. Podejrzewam naganne xD
    #pracbaza #zalesie #humor #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (82)