•  

W Połowie wakacji miałem wyzwanie by obejrzeć przez miesiąc wszystkie części Bonda niestety się to nie udało na dole rozpiska filmów oraz legenda.
    Nie odchaczałem filmu kiedy zasypiałem podczas oglądania musiałem zaczynać od nowa i tak pare z zaznaczonych na żółto mogło być zielonych gdyby nie moje zmęczenie i znudzenie .
    żółty: Nie obejrzane
    zielone: obejrzane
    różowe : były próby obejrzenia lecz jest to niemożliwe przez wyjątkowo chujowego lektora na cda
    fioletowe numerki: w tych filmach była scena z pościgiem na nartach
    #bond #jamesbond #007 #film

źródło: wykop bronią szatana.jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Joker trafił na 8 miejsce w top filmów wszechczasów. Tzn. że jest wyżej od takich filmów jak:
    - ojciec chrzestny 2
    - lista Schindlera
    - lotr powrót krola
    - Pulp fiction
    - życie jest piękne
    - Seven
    - lotr dwie wieże
    - fight club
    - chłopcy z ferajny
    - piękny umysł
    - pianista
    - milczenie owiec
    - scarface
    - gran Torino
    - wyspa tajemnic
    - Leon zawodowiec
    - więzień nienawiści
    - gladiator
    - braveheart
    - whiplash
    - zapach kobiety
    - czas apokalipsy
    - dobry zły i brzydki

I wielu wielu innych które tego jokera rozkładają na łopatki kunsztem artystycznym. Nawet nie będę się z fanami tego filmu kłócił, jedyne co mam wam do przekazania to:

#joker #film #filmy #kino #kinematografia #upadekludzkosci #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (99)

• odpowiedzi (36)

Wielka beka z mireczka @pinkman356. Jakiś czas temu mówił o tym, że wrzuci w sieć darmowego ebooka, a teraz chce za to kasy xD. Taki tani MLM, tylko dla wybranych, taki wyjątkowy... ale nie daj Boże ludzie się na to nabiorą. Wiadomość od @pinkman356 brzmi tak (nie jest to całość):

Cześć, dzięki za zainteresowanie poradnikiem. Niestety, ale w związku z tym, że książką zainteresowana jest tak duża ilość osób (dostałem 643 wiadomości na wykopie i drugie tyle na maila) nie jestem w stanie wysłać Ci tej książki za darmo, żeby nie zepsuć tych sposobów zarabiania. Gdy tyle osób dowie się o tych metodach, to staną się one mniej opłacalne.Dostęp do e-booka dostanie tylko ograniczona ilość osób (jeżeli dostałeś tę wiadomość to znaczy, że zostałeś wybrany jako nieliczny z 1200 osób). Żeby otrzymać dostęp do e-booka należy wysłać przelew o kwocie 30 zł na konto XXX XXX XXX. W tytule przelewu wpisz e-mail na jaki mam wysłać e-booka. Wyślę od razu po tym, gdy otrzymam przelew. Jeżeli po przeczytaniu, będziesz miał jakikolwiek problem (w co wątpie, bo są to dość łatwe w wykonaniu sposoby i dobrze opisane), to oferuję Ci wsparcie, oraz odpowiedź na każde pytanie z czasem reakcji do 2h.

PS
    Moje pytanie do Mireczków z #prawo czy to co robi @pinkman356 jest legalne.

PPS

pokaż spoiler @pinkman356 - jesteś nam w stanie za to wystawić fakturę?

#pieniadze #zarobek #zarabiaj10kmiesieczniezwykopem #zarabiajwinternecie #zarabiaj #dzialalnoscgospodarcza #tworczoscwlasna #ksiazki #poradnik #ebook #afera #krecimymalysza
    pokaż całość

odpowiedzi (215)