Gorące dyskusje ostatnie 12h

- Halinka śpisz?
    - Śpię, bo co?
    - Bo ja nie mogę.
    - Co znowu?
    - Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
    - Niby czego?
    - Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
    - Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
    - Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
    - Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
    - No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
    - Po jajco jełopie. Dobranoc.
    - (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
    - No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
    - Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
    - Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
    - Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
    #swiatwedlugkiepskich #heheszki #byloaledobre
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Ponownie witamy Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Długo nas nie było ale wracamy do was na dłużej i z okazji #blackfriday Week mamy kolejne #rozdajo
    Dla tych co nie wiedzą, jesteśmy sklepem internetowym leddo.pl zajmującym się głównie oświetleniem LED :)

Zasady są proste, z pośród plusujących rozlosujemy trzy osoby które otrzymają jeden z poniższych produktów (losowo):

Losowanie w środę 21.11.2018r. o godz 15:00
    Wysyłka na nasz koszt.
    Zielonki tym razem zapraszamy (zarejestrowane przed tym postem) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Produkt 1.
    https://leddo.pl/bateryjny-zestaw-tasma-led-z-czujnikiem-leds-set-w-se-btry-kanlux.html
    Zestaw bateryjny - Taśma LED z czujnikiem LEDS SET W-SE BTRY firmy KANLUX

- Świetnie sprawdzi się jako oświetlenie pod łóżkiem lub blatem
    - Idelany do trudno dostępnych miejsc
    - Taśma posiada klej samoprzylepny
    - Regulowany czujnik ruchu PIR
    - Zasilanie 1,2V DC - 4x bateria AAA
    - Strumień świetlny Taśmy LED: 180lm

Produkt 2.
    https://leddo.pl/zarowka-led-philips-3w1-e27-8w-60w-2700k-8718696588840.html
    Żarówka SCENESWITCH E27 8W-5W-2W firmy PHILIPS

- 3 poziomy jasności w jednej żarówce
    - Nie potrzeba drogiego ściemniacza, ani przebudowy instalacji
    - Łatwo można zbudować nastrój w pomieszczeniu
    - Wysokiej jakości bezpieczne dla oczu światło z bardzo dobrym odwzorowaniem kolorów
    - Idealnie nada się do lampki nocnej

Produkt 3.
    https://leddo.pl/zarowka-dekoracyjna-led-filament-vintage-1906-globe-e27-7-5w-sciemnialna.html
    Żarówka dekoracyjna LED Filament VINTAGE 1906 GLOBE E27 7.5W Ściemnialna

- Piękna, duża dekoracyjna bańka (G125) sprawia, że nie potrzeba stosować klosza (opraw)
    - Ładne, nastrojowe światło
    - Możliwość dodatkowego ściemniania żarówki

https://leddo.pl/black-friday.html

#oswietlenie #wystrojwnetrz #sklepyinternetowe #cebuladeals #cebula
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Właśnie byłam świadkiem mini-tragedii. Poniedziałki to powinny zakazane być ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wpadł Adaś do #sekretariat i jak zwykle, przynajmniej raz na dwa dni pyta "Mogę zadzwooonić?". Pytam po co. Okazało się, że dzisiaj jest Dzień Postaci z Bajek i każdy się przebiera, a on zapomniał z domu torby z przebraniem, od razu opowiedział mi całą historię jak to miał tyle spraw do załatwienia przed wyjściem i tyle rzeczy do zabrania na trening i na lekcje, że po prostu po ludzku zapomniał:)

No dobra, dzwoń do mamy. Dzwoni, pyta mamę czy mu przywiezie, milczy, mama mówi, mówi, mówi, oczy Adasia już całe przeszklone, mama mówi, leci jedna łza, druga, kap, kap. Brak pożegnania, odłożona słuchawka.

Prawie mi serce pękło (╯︵╰,)
    #dzieci
    pokaż całość

odpowiedzi (38)