Wpis z mikrobloga

Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę z jednym z komisów, który chce by jego auta były w jak najlepszym stanie zanim trafią do nowych klientów. Komis niestety oddalony o 100km (autostradą 140km) ale raz w tygodniu będziemy tam działać ()

Na pierwszy ogień poszedł ten mały gnojek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#cardetailing #detailing #autodetailing #barnsley #uk
Lanza - Ostatnio udało nam się nawiązać współpracę z jednym z komisów, który chce by ...

źródło: comment_WTBFgpzdnQotzQ2UJYRHFsGvtLngaVyX.jpg

Pobierz
  • 12
@k__d: komis ze 100 autami nigdy nie będzie chętny by doprowadzić je do takiego stanu.

Cena usługi zależy od stanu i wielkości auta, zazwyczaj jest to coś między 120-300f za pracę przy lakierze.

@widme: Dziękuje. Warunki finansowe są średnie, ale od czegoś trzeba zacząć, mam zapewniony garaż, sprzęt i chemię (poza maszynami polerskimi i pastami) Gość w porządku, zależy mu bardziej na jakości niż na czasie.

Za jakiś czas trzeba
@leesiuu: januszexy to smarują auto jakimś gównem żeby wszystko ukryć a potem spływa to po 1 myciu i gość co kupił auto przyjeżdża do nas z żalami 'jak kupowałem to się ładnie błyszczał i nie miał żadnej rysy'.
@Lanza: co nie zmienia faktu, że auto do sprzedaży nie powinno być niczym upiększane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robisz dobrą robotę, ale nie przed sprzedażą, a po powinna ona być robiona.
@leesiuu Dlaczego po? Jeśli klient szuka auta w dobrym stanie to takie znajdzie w takim komisie. Sytuacja win-win. Klient ma tańszą korektę lakieru a ja mam pracę ( ͡ ͜ʖ ͡)