Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ile zapłacić dziewczynie na sponsoringu?
Pytanie może głupie, może mondre ale realne. Laska 10/10, studentka 3 roku, umalowana wygląda jak prawdziwa #korpobitch, bez makijarzu i w dresach jak #szaramyszkadlaanonka (ale nie dla psa to ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Dostaje 1k miesięcznie za wyłączność plus 300-500 na spotkaniu plus kasa ekstra za udziwnienia typu przyjedź do Gdańska bo jestem tam na parę dni. Średnio w miesiącu dostaje 2- 2.5k
Nie liczę restauracji, hoteli, ciuchów etc. Z tym wszystkim pewnie było by ok 4k

Dużo? No tak kurde nie do końca, rozmawiając z paroma znajomymi słyszałem o kasie rzędu 4-7k (a nawet więcej) + dodatki. Żeby było śmieszniej chłopaki płacili dziewczynie taką kasę i jeszcze ona potrafiła mieć humorki typu dzisiaj boli mnie głowa, gdzie ty mi go wkładasz #pdk i inne dziwne historie.
"Przerobiłem" już kilka takich dziewczyn i ta "zarabia" najlepiej z ich wszystkich, ale ja też dostaję najwięcej.
I w czym problem? Nie chce żeby mi ją ktoś sprzątnął, ona nie narzeka, oczywiście jak każda liczy na coś więcej ale już jej to jasno wytłumaczyłem, że nigdy to nie nastąpi (mam żonę, dziecko i normalne życie). Prewencyjnie płacić jej więcej? Wiem że jedna osoba z mojego otoczenia chciała ją podkupić ale rozwiązaliśmy to po dżentelmeńsku. Obawiam się że taka sytuacja się powtórzy i skończy się rumakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
@AnonimoweMirkoWyznania: żadna 10/10 nie zgodzi się na 2.5k miesięcznie. Większość ma wygórowane ego i przecenia wartość seksu chcąc po 10k miesięcznie. Trzeba trochę się naszukać żeby znaleźć rozsądną ale i ta weźmie nie mniej niż 5k miesięcznie. No chyba że to nie "zwykła dziewczyna" tylko typowa prostytutka mówiąca ci że jesteś tym jedynym.

PS: To jest bait bo piszesz jak typowy marzyciel, a nie ktoś realnie tkwiący w opisanej rzeczywistości.
OP: @damianooo5: tyle to ja wiem, spotkałem na swojej drodze takie, które startowały od stawki rzędu 10k i nic w zamian. 9/10 lasek ma nasrane w głowie i myśli że posiadając fajną firugę rozdaje karty w takim układzie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Co do tego czy jakaś 10/10 zgodzi się na taki układ, właśnie dlatego zapytałem bo mam wątpliwości czy mi nie zwieje bo ktoś rzuci
mi nie zwieje bo ktoś rzuci parę kafli więcej.


@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie, tu chodzi tylko o pieniądze, więc wiadomo że jak ktoś da więcej to zmieni kwiatek. Chyba że jesteś normalny i w miarę przystojny, wtedy nie będzie bawiła się w przeskoki na inne, nie sprawdzone kwiatki.
Jednak wiedz że ktoś oferując 5k, co nie jest jakąś abstrakcją, przebija ciebie dwukrotnie.