Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mniej Polaków jest skłonnych walczyć za swój kraj, będący "ostatnią ostoją chrześcijańskiej Europy" niż Szwedów za ponoć lewacki kraj opanowany przez imigrantów.

  #mapporn #szwecja #polska #statystyka

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  FIFA: mundial w 2022 roku odbędzie się w zimę w Katarze. Nie interesuje nas opinia klubów, którym zniszczyliśmy rozgrywki ligowe, decyzja została podjęta.
  UEFA: tworzymy nowe rozgrywki reprezentacyjne Ligę Narodów, gdzie najlepsze drużyny będą grały między sobą. Dzięki temu ograniczymy mecze towarzyskie, a nowy dodatkowy zysk liczony w miliardach pójdzie do naszej kieszeni.
  Ponownie nie interesuje nas stanowisko klubów.
  UEFA: zmieniamy rozgrywki ligi mistrzów, dokładamy kolejne spotkania i likwidujemy przerwę zimową, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększymy nasze zyski. Największe kluby muszą się dostosować.

  Największe kluby Europy: mamy dość, tworzymy własne rozgrywki europejskie i pozbywamy się pośredników w postaci skorumpowanych federacji przez które tracimy corocznie miliardy.

  FIFA/UEFA: wait that’s illegal.
  Co z duchem sportu, z piękną historią piłki nożnej przecież to wszystko dzięki nam.

  Mam ogromną nadzieję że superliga powstanie w delikatnie zmienionej, bardziej przystępnej formie dla mniejszych zespołów, a sama fifa i uefa przestaną istnieć.
  Nie dziwie się gigantom ze maja dość kierunku w jakim idzie football i próbują coś zmienić.
  Jest to ogromna kontrowersja i wymaga sporych szlifów, uważam jednak ze działanie to jest konieczne. Już teraz widać ze federacje mają w dupie prawo i straszą rzeczami niestworzonymi.
  #pilkanozna #superliga
  pokaż całość

  odpowiedzi (22)

 • avatar

  Superliga wygląda jak moje turnieje, które robiłem w fifie jak miałem 10 lat xD

  #pilkanozna #superliga #fifa

  odpowiedzi (6)