Wpis z mikrobloga

#audioboners

Gadam sobie z pewnym Chińczykiem o słuchawkach i napisał mi to:

I try a few popular earbuds and nothing sounds like these Zen2.0 , if you wants a capable all rounder earbud , then no need to waste money on the others because these zen2.0 are really the best your money can buy you .
Buy them and forget the rest.
Till now still can't believe such performance is possible with earbuds.

Myśle sobie Wow co to za sprzęt... szukam patrzę i #!$%@? nie wierze XD

320ohm pchełki!!
Pobierz NaxZST - #audioboners 

Gadam sobie z pewnym Chińczykiem o słuchawkach i napisał mi t...
źródło: comment_Tf9o1EWxXZudkOINAkmshsvKbU0SCv6c.jpg
  • 12
@bonus: a czemu nie? Z opisu spodziewałem się czegoś bardziej...Pro. To co zobaczyłem rozśmieszyło mnie (i troszkę zszokowało). Gdyby to były nawet najlepsze słuchawki to bym ich jednak nie chciał - nie lubię pchełek.
@bonus: aaa posłuchać to tez bym posłuchał. Ale tego co wczoraj czytałem one nie maja bassu (a konkretnie sub bassu) dla mnie odrazu są skreślone.
@bonus: my mieliśmy luźna gadkę o słuchawkach. Ale w pewnym momencie wspomniał o „pchełkach” , wydawało mi się śmieszne wiec wstawiłem na micro. Wlansie kupilem od niego coś co wstawię tutaj za pare dni :))) pod koniec tygodnia powienienem dostać nowe IEMy
@bonus: a nie nie słuchawki są „made in USA” :))) kupiłem coś niedostępnego a ten Chińczyk (który jest naprawdę z Singapuru) akurat posiadł je w nieruszony stanie i trzymał pare lat na półce.