Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Właśnie mija 6 miesięcy mojego chodzenia na siłownie i powoli tracę motywację z braku efektów, ćwiczę fbw sakera aktualnie tylko 2 razy w tygodniu, był okres, że ćwiczyłem 3 razy w tygodniu. Diety specjalnej nie trzymam, ot na śniadanie jajka, a na obiad kurczak+ryż/kuskus, biorę tylko wpc po treningu. Jak już jestem na siłowni to się nie #!$%@? czasem nawet i 3h. Siłowo też słabo 55 kg na płaskiej, 65 kg w siadzie, ohp 32.5 kg. Wzrost 183, aktualna waga 74 kg, przed ok 71 kg. Nie oczekuje że będę koksem, ale między wyglądem przed, a aktualnym nie widzę wielkich różnic.

#silownia #mikrokoksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Właśnie mija 6 miesięcy mojego chod...

źródło: comment_gcwLAAYDhX3fp11WOubI4FZw7XflFTHA.jpg

Pobierz
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: "Diety specjalnej nie trzymam, ot na śniadanie jajka, a na obiad kurczak+ryż/kuskus, biorę tylko wpc po treningu." i wszystko jasne, dlaczego takie efekty słabe. Polecam ściągnąć fitatu, zacząć wpisywać i trzymać się pułapu kalorycznego to i po miesiącu powinno coś ruszyć. A jak tak liczysz na oko, to nawet 1500 kcal nie przekroczysz. Jadłeś o tako na oko i widać, że fat zszedł, a jak chcesz nabrać na wadze to
@AnonimoweMirkoWyznania: A masz progress na ciężarach w stosunku do początku? Też nie trzymam diety, trenuje 3-4 razy w tygodniu i po pół roku też nie miałem rezultatów w wyglądzie, ale w sile były i to mnie trzymało. Teraz trochę ponad rok mam i już sylwetka nabrała fajnych kształtów mimo zupełnego braku jakichkolwiek reguł żywieniowych.
tak jak @kingkris pisze 3h to zdecydowanie za dużo. Na siłowni max 1h ze wszystkim w tym trening ok 30 minut ale na dużej intensywności. Ogarnij też dietę, ktoś pisał o filtratu, przez kilka dni wpisuj co jesz. Mi się wydaje, że za mało. Przy "zdrowym jedzeniu" z małą ilością tłuszczy ciężko jest pokryć zapotrzebowanie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Tutaj są powody:

- aktualnie tylko 2 razy w tygodniu
- Diety specjalnej nie trzymam
- Jak już jestem na siłowni to się nie #!$%@? czasem nawet i 3h

Siłownia 4x tydzień. I tylko siłownia - bez żadnego kardio bo i tak jesteś szczypior
Dieta 3500 kcal + bo po 6 miesiącach zrobiłeś się wizualnie chudszy zamiast łapać kilogramy jak #!$%@?.

Wydaj 150-200 zł na trenera który zrobi ci dietę