Wpis z mikrobloga

Trailer gry Pathfinder:Kingmaker.
Wygląda bardzo interesująco, ale ciekawi mnie, czemu wydanie tej gry przechodzi jakoś tak bez echa? Na reddicie jest tylko temat z kilkoma komentarzami i sub z garstką 100 osób. Na youtube 30 wyświetleń. Sam przypadkiem się dowiedziałem, że w ogóle taka gra powstaje, a raczej jestem z tych, którzy śledzą komputerowe RPG.
Jak wychodziło Divinity: Original Sin albo Pillars of Eternity, to było jakoś głośniej. A patrząc na trailer na pierwszy rzut oka Pathfinder prezentuje podobny poziom, chyba że ja o czymś nie wiem.
#pathfinder #gry #rpg #crpg
lewoprawo - Trailer gry Pathfinder:Kingmaker. 
Wygląda bardzo interesująco, ale ciek...
  • 17
@lewoprawo: no i kwestia doświadczenia developerów, ktorzy z tego co czytałem pracowali w Nival Interactive nad Heroes V, które było świetne, ale czy zrobili coś innego jeszcze? Obsidian i Larian to blisko 30 lat doświadczeń w branży, nie licząc młodego narybku.

Budżet ma znaczenie. Tu nie chodzi tylko o cutscenki. Software, hardwer, biura, płace. Przykładowo w Obsidianie liczyli koszt utrzymania studia przy pracy na 10 tys. dolców na każdego pracownika. Jak
już kupione


@juma777: dajcie znać na tagu, jak pogracie troche - chętnie poczytałbym takie tl;dr co mają mirki do powiedzenia. Jak oglądałem jakiś wczesny let's play np. widziałem że gra była dość mocno oskryptowana i to jedyne co mi się rzuciło w oczy ( ale może to był tylko jakiś urywek )
@lewoprawo: wyglada 4/10, produkcja na pewno nie w skali Divinity czy PoE.
Niemniej jesli porwie mnie historią w godzine a mechanika nie bedzie nużąca to pewnie przejdę, dzieki ze napisales bo mozliwe ze bym nie uslyszal inaczej