Wpis z mikrobloga

Wszedzie dziś czytam o 13nastolatkach zgwałconych przez dwóch typów na pradze.

Współczuję im mocno, ale serio?!

13 lat, #!$%@? sie z obcymi facetami? jak mozna miec tak pusto w glowie? Inna sprawa, ze w ogole alkohol w tym wieku?! WTF.

A gdzie rodzice? Dlaczego im pozwolili łazić po nocy?!

Współczuję im, ale jak można #!$%@?ć takie akcje i myśleć, że świat wokół nich jest dobry i nic im nie grozi. Żadnego instynktu samozachowawczego?! Nic?

#!$%@? ludzie. WTF

Inna sprawa - i za to mnie zjecie - cała akcja brzmi mocno fejkowo. Miałam kiedyś podobną sytuację, że laska się #!$%@?ła i potem powiedziała że ją zgwałcił typo.

Po czasie okazało się, że po prostu straciła (będąc #!$%@?ą) nad sobą kontrolę i rano nie wiedziała co zrobić, bo w domu czekał na nią facet : ] Więc wymyśliła gwałt.

Te dziewczyny są młodsze i w ogóle inna sytuacja, ale coś mi tu śmierdzi po prostu. No nic. Sąd to rozstrzygnie, oby sprawiedliwie.

#gownowpis
  • 4
@ConanLibrarian: waat?

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/581804,gwalt-13-latka-praga-polnoc-warszawa.html

^ jedno z tysiąca źródeł gdzie piszą o tym, że miały po 13 lat.

@piotreek88: no własnie :/ Zresztą, WTF. #!$%@?ć się z OBCYMI, STARYMI facetami, CAŁOWAĆ SIĘ Z JEDNYM Z NICH i jeszcze oczekiwać że świat jest dobry i wszystko będzie ok. #!$%@? mać.

Ja rozumiem gdyby nie wiem - złapali je gdzies na ulicy i sila zaciagneli w krzaki, ale one poszly pic z nimi