•  

Jakie to prawdziwe. Ciekawe co robil przed powstaniem BTC.
    #bitcoin #kryptowaluty #kryptoheheszki

źródło: i.imgur.com

•  

@kooliber: był kałczem, przecież jest napisane.

•  

@kooliber: ten TEDx to też pewnie na YT oglądane xD

•  

@kooliber: Chyba w jakiejś firmie softwareowej robił... coś z IT na bank

•  
      p.....4

+3

@kooliber: to co on robił albo nie robił w przeszłości nie ma znaczenia. To zdjęcie jest zwykłym atakiem personalnym, polityczną zagrywką. Ważne natomiast jest co mówi i robi teraz. Z ekonomicznego punktu widzenia to co on mówi tu https://youtu.be/j0tOmd53J5E potępia inflację bardzo słusznie, przeczy temu co mówi tu https://youtu.be/OHXrxDIpuVM bezmyślnie promuje inflację w nieskończoność jak Szczepan Bentyn. O ile jest ekspertem od strony technicznej o tyle z ekonomicznego punktu widzenia po prostu bredzi i czyni same szkody. Dlatego właśnie nie zgadzam się z nim i myślę, że przyszłość pokaże jak bardzo myli się. Nie ma miejsca dla kilku walut na świecie ba nawet dwóch jeżeli mówimy o walucie rezerwowej świata. Straciłem zaufanie do niego po tym jak zaczął promować shitcoiny. Zgadzam się, że zrobił wiele dla bitcoina ale nikt nie jest doskonały. Krytykowałem go już od dawna za to, że nieodpowiedzialnie promuje inflację w nieskończoność. Zgadzam się z tym https://youtu.be/7n1HtVGBcZA co o im powiedziano oraz z tym https://youtu.be/sqkXLGdFSFA. Andreas nie ma pojęcia o ekonomii powinien skoncentrować się na kwestiach technicznych w czym jest dobry.

•  
      p.....4

0

@kooliber: ostatni link nie działa niepotrzebnie dodałem kropkę na końcu dlatego dodam go tu jeszcze raz. Polecam wszystkim posłuchać i zastanowić się nad tym.

źródło: youtube.com

•  

O ile jest ekspertem od strony technicznej o tyle z ekonomicznego punktu widzenia po prostu bredzi i czyni same szkody. Dlatego właśnie nie zgadzam się z nim i myślę, że przyszłość pokaże jak bardzo myli się. Nie ma miejsca dla kilku walut na świecie ba nawet dwóch jeżeli mówimy o walucie rezerwowej świata. Straciłem zaufanie do niego po tym jak zaczął promować shitcoiny.

@pawlo74: Wkurwiasz mnie z tym. Szukasz idała w 100%. Znajdziesz jeden mały fragment który ci nie pasuje i skreślasz całego typa, jakby reszta się nie liczyła.

Z promowaniem shitconiarze to też nie prawda. Nigdy nie promował. Tak jak o książkę o ETH się plułeś to nawet ci mówiłem że podejrzewam że ta książka nie jest tyle o ETH co po prostu chciał napisać drugą książkę po BTC o istotnym elemencie krypto - smart kontraktach. Niedawno miał filmik na YT gdzie ktoś mu zadał pytanie o tą książkę i powiedział dokładnie co podejrzewałem, że nie jest konkretnie o ETH i że mogłaby się nazywać mastering EOS itp. chodziło tylko o element Smart kontraktów.

Wiem co myśli o DAO obecnie i na 100% pociśnie po forku, Vitaliku, shardingu itd.
      Chłop jest genialny. Robi naprawdę dużo dobrego. Ma gigantyczny zasięg i posłuch. Ty przy każdej okazji po nim jedziesz jakbyś opisywał Rogera. Chłop promuje BTC od 2011 roku bez przerwy, jeździ po całym świecie. Jeżeli ktoś miał mix wpływ na cenę z promotorów to na pewno on i pewnie nasze BTC da kilka % więcej warte.

Przemyśl to

•  
      p.....4

+4

Wiem co myśli o DAO obecnie i na 100% pociśnie po forku, Vitaliku, shardingu itd.

@cyberpunkbtc: chwalił DAO! Oficjalnie uznał za sukces, cieszył się, prawie szampana otwierał. Sam widziałem na własne o czy na żywo! Miałem wrażenie, jakby miała sporo ETH. Następnie kiedy powstała sieć ETC zmienił ton. Taki człowiek powinien od samego pomysłu cofnięcia krytykować i krzyczeć, że to złe on natomiast nagrywał wywiady z prawnikami i usprawiedliwiał.

Chłop jest genialny.

@cyberpunkbtc: masz zadatki na ślepego wyznawcę, to nazywa się kult jednostki, miliony ludzi zginęło na Stalina w Roaji i za Mao w Chinach. Nie bądź owcą.

Robi naprawdę dużo dobrego.

@cyberpunkbtc: nie powiedziałem, że nie, czytaj ze zrozumieniem.

Ma gigantyczny zasięg i posłuch.

@cyberpunkbtc: właśnie o tym mówię dlatego powinien liczyć się ze sławami i czynami. Konsekwencje jego czynów widać po ilości altów i ludzi w nie wierzących pamiętasz jak jeden podawał jego nagranie jako dowód, że promuje altcoiny? Ja spotykam się z tym nie pierwszy raz chociażby na tych tagach. Kiedyś wspomniał o Lisk i od razu poruszenie na tagu nawet chyba cena skoczyła.

Ty przy każdej okazji po nim jedziesz jakbyś opisywał Rogera.

@cyberpunkbtc: nieprawda. Polecałem go wiele razy sam namawiałem ferviego do tłumaczenia jego nagrań.

Chłop promuje BTC od 2011 roku bez przerwy, jeździ po całym świecie. Jeżeli ktoś miał mix wpływ na cenę z promotorów to na pewno on i pewnie nasze BTC da kilka % więcej warte.

@cyberpunkbtc: co nie znaczy, że nie można go krytykować, nie znaczy to też że jest bogiem i nie popełnia błędów.

Przemyśl to

@cyberpunkbtc: vice versa, bardzo ciężko się z Tobą rozmawia. Narzucasz ludziom swoje poglądy i zauważyłem ostatnio, że mimo, tego że nie miałeś racji dalej forsowałeś swoją ideę. Nie mam czasu ani ochoty odnosić się do wszystkiego, musiałbym chyba używać jakichś dopalaczy. I nie sugeruje, że Ty to robisz ale zdecydowanie to tak wygląda.

•  

chwalił DAO! Oficjalnie uznał za sukces, cieszył się, prawie szampana otwierał. Sam widziałem na własne o czy na żywo!

@pawlo74: Na początku, dlatego napisałem "obecnie"

właśnie o tym mówię dlatego powinien liczyć się ze sławami i czynami. Konsekwencje jego czynów widać po ilości altów i ludzi w nie wierzących pamiętasz jak jeden podawał jego nagranie jako dowód, że promuje altcoiny? Ja spotykam się z tym nie pierwszy raz chociażby na tych tagach. Kiedyś wspomniał o Lisk i od razu poruszenie na tagu nawet chyba cena skoczyła.

@pawlo74: On ich nigdzie nie promuje. Co najwyżej może wspomnieć z jakiegoś powodu, to nie promocja. Nie chwali shitów. Subskrybuję go i oglądam wszystko.

nieprawda.

Od jakiegoś czasu za każdym razem po nim jedziesz.

co nie znaczy, że nie można go krytykować, nie znaczy to też że jest bogiem i nie popełnia błędów.

@pawlo74: Wytykasz mu w kółko te same stare błędy. To nic w porównaniu z tym co mówi cały czas. Nie ma sensu nikogo do niego zniechęcać.

vice versa, bardzo ciężko się z Tobą rozmawia. Narzucasz ludziom swoje poglądy

@pawlo74: Ty tego nie robisz z BTC tutaj przez cały czas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Nie narzucam nikomu poglądów o Andreasie, po prostu za każdym razem jedziesz po nim i myślę że przesadzasz.
      Nie widze żadnego promowania shitów. Cały czas tylko BTC

•  
      p.....4

0

Nie narzucam nikomu poglądów o Andreasie, po prostu za każdym razem jedziesz po nim i myślę że przesadzasz.

@cyberpunkbtc: nie przesadzam, jest coraz gorzej obserwuję go dłużej od Ciebie. Musisz jeszcze wiele się nauczyć. Nie masz umiaru, nie wiesz kiedy powiedzieć stop, weź tabletki na uspokojenie. To co tutaj Ci wyrzuciłem to tylko ułamek tego co mógłbym to nie atak to tylko konstruktywna krytyka. Wyluzuj, weź głęboki oddech.

•  

@pawlo74: Przecież jestem spokojny, to chyba ty się denerwujesz. Za każdym razem wrzucasz te same kilkuletnie filmiki. Ten od ferviego co podrzuciłeś, to nie wiem o co ci chodzi, bo przecież wyśmiewa w nim dodatkowe pieniądze z forka.
      Gdzie jest coraz gorzej? Ja waśnie cały czas oglądam go i nie widzę nic takiego.

•  
      p.....4

0

Ten od ferviego co podrzuciłeś, to nie wiem o co ci chodzi

@cyberpunkbtc: no właśnie.

•  

@pawlo74: Nie chwali forkowych BTC, nawet tu jest przeciw inflacji...

1:34.7
      Widzieliśmy już niektóre monety, które wykonują schematy ponzi w tej przestrzeni, które masowo zapowiadają

1:40.2
      pokoje pełne ludzi: "Masz teraz podwójną ilość monet!"

1:44.6
      Pamiętasz, jak mówiłem, że ludzie nie rozumieją pieniędzy?

1:52.4
      To, co powinni zrobić, to krzyczeć: "Oszukujecie! Inflacja jest okropna! Podwojenie ilości monet oznacza,

1:57.1
      że są warte mniej niż połowę, ponieważ złamaliście obietnice!"

2:00.2
      Zamiast tego mówią: "Yay, mam podwójną ilość monet!"

Powiedz konkretnie co ci nie pasuje w tym filmiku?

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jestem tolerancyjny, ale uważam, że PSBJ+ (programiści Perl, SQL, Bash, JS, i innych nieobiektowonormatywnych języków) nie powinni obnosić się z tym i epatować w miejscu pracy/uczelni. Nie obchodzi mnie co wyprawiają w swoich repozytoriach, ja im do edytora nie chcę zaglądać, ale powinni to zostawić dla siebie. Uważam, że nie powinni mieć dostępu do najmłodszych programistów, gdyż mogą im zepsuć edukację programistyczną już od podstawowego poziomu swoimi złymi praktykami. Czy widzieliście, żeby jakiś programista C/C++ obnosił się tym co robi ze swoimi pointerami? Czy programiści Javy chwalą się swoimi wyjątkami? Czy normalny programista pokazuje publicznie swoje sesje w debuggerze? NIE! Zresztą założę się, że sporo takich programistów PSBJ+ wcale nie są miłośnikami tych języków, po prostu są grubo opłacani przez zagraniczny kapitał, żeby wytworzyć modę na te obrzydliwości! Precz z "undefined"! Precz z niejawnymi rzutowaniami! Precz ze znaczącymi spacjami! Precz z zagnieżdżonymi zapytaniami!

KLASA I DZIEDZICZENIE – NORMALNE KODZENIE!

#pasta #heheszki #programowanie
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

Dziennikarze odkryli, że obóz ekologów protestujących w Berlinie, przeciwko zmianom klimatycznym, zasilany był silnikiem DIESLA (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

#heheszki #co2 #ekologia #globalneocieplenie #gretathunberg #bekazekologow #bekazlewactwa

odpowiedzi (55)

• odpowiedzi (35)