Wpis z mikrobloga

Grał ktos ostatnio w giant transport (stara wersja, nie ten shit ze steama) i miał podobny problem? Tryb zgodnosci z windows xp i uprawnienia administratora niestety nic nie pomagaja. Czarne plamy znikaja jak wylacze cienie chmur, ale przy przesuwaniu mapy i tak mapa robi sie czarna i ciagnie za soba slad budynkow, tak samo z menu, okienka sie powielaja i nakladaja na siebie dopiero po chwili znikaja. Mial tez ktos takie probelmy i udalo mu sie je naprawic?
#gry #staregry #grafika #komputery
kyzio - Grał ktos ostatnio w giant transport (stara wersja, nie ten shit ze steama) i...

źródło: comment_WagSYWmgBtbIOHATRmk1o7rws6EgHGRl.jpg

Pobierz
  • 3
@OSH1980: sprawdzilem wlasnie, nie pomoglo :/ to jest jakas apka do grafiki voodoo, a ta gra juz byla na directxa wydane. Kilka lat temu gralem na stacjonrnym kompie i dzialalo bez problemu (windows 7), a teraz na lapku na win 10 takie kwiatki. W lapku mam grafike zintegrowana moze to dlatego? Ale to jest dziwne bo inne gry dzialaja bez problemu
@kyzio: a faktycznie... hm. Jeszcze jest coś takiego jak D3D Windower. Całkiem możliwe, że winna jest grafika zintegrowana, albo potrzebna jest konkretna wersja sterowników. Ja pamiętam (jeszcze na XP), że do Evochrona na moim TP R61i musiałem zainstalować konkretną wersję sterownika karty graficznej, bo inaczej za chińskiego boga nie chciała wyświetlać obrazu.