Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siedzę sam w pracy i łzy lecą mi z oczu.

Wczoraj kupiłem mieszkanie więc teoretycznie powinienem się cieszyć. Niestety tak nie jest.
Zawsze myślałem, że gdy wyjeżdżałem na studia do Poznania kiedyś wrócę do Nowej Huty. Rodzinnego domu gdzie mam rodzinę, siostry, znajomych, wspomnienia.

Jednak na studiach znalazłem żonę i tu już zostałem. Zawsze gdzieś pod świadomie się łudziłem, że jednak kiedyś wrócę w moje bloki ale podpisanie umowy na kredyt zmieliło mnie psychicznie.

#nowahuta #feels #krakow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 25
Jednak na studiach znalazłem żonę i tu już zostałem. Zawsze gdzieś pod świadomie się łudziłem, że jednak kiedyś wrócę w moje bloki ale podpisanie umowy na kredyt zmieliło mnie psychicznie.


@AnonimoweMirkoWyznania: To nie trzeba na przyszłość się "podświadomie łudzić" tylko zakomunikować żonie jakie masz marzenie i zobaczyć co ona na to. O takich rzeczach się rozmawia a nie dusi w sobie, bo potem na AMW właśnie pełno ludzi co mają niby
@AnonimoweMirkoWyznania: mam to samo uczucie. Ukladam sobie zycie ponad 500 km od domu choc wciaz sie ludze ze wroce w rodzinne strony.. i ta pustka w duszy gdy pomysle o widoku z okna rodzinnego domu, smaku chleba z tamtejszej piekarni (NIGDZIE nie robia tak dobrego chleba) i zapachu ziemi o poranku. (,)
@BooB: no pytam sie, bo jak mam wylozyc 500k zl i pozbyc sie oszczednosci, a zaplacic 100k na depozyt i reszte w kredycie to mam wciaz pieniadze, ktore moge zainwestowac. Przy takim kapitale rozkrecisz firme i odrobisz te 300k bardzo szybko