Wpis z mikrobloga

Takie spostrzeżenie. Zazwyczaj jak jadę drogą krajową, to jestem mniej więcej zrelaksowany, aczkolwiek skupienie cały czas. Wiem czego się spodziewać, ruch jest przez większość czasu kulturalny i spokojny. Tymczasem na autostradach, uczucie pokoju mija, normalnie jakbym wszedł do wrong neighborhood XD Coś się tam w kierowcach zmienia i zachowują się jak by ich znienacka #!$%@?ło i nie mówię tutaj o prędkości. Co jest, że zwykła zmiana kategorii drogi wyzwala w ludziach tyle emocji?

#prawojazdy #brd #samochody #motoryzacja #kierowcy #autostrady
pogop - Takie spostrzeżenie. Zazwyczaj jak jadę drogą krajową, to jestem mniej więcej...

źródło: comment_8YwFo15j8BkwvTmAeQEvOrJQ9tzCYtgn.jpg

Pobierz
  • 11
@Dzyszla: co ty xd na krajowkach coraz wiecej ludzi jezdzi ostroznie, bo zdaja sobie z tego sprawe, ze mozna sie #!$%@? o byle co, bo niestety krajowki sa w slabym stanie, raz po raz trafi sie debil co wyprzedza cały sznur zeby zaoszczedzic 10 sekund. Co innego na autostradzie. Przejechalem w te wakacje ponad 10kkm po polsce w ramach mojego tripu i to co widzialem na banach to jest tragedia. Ludzie
@pogop: Ludzie #!$%@?ą na autostradach, bo jak już przebrną przez 200km #!$%@? jednopasmowej krajówki to chcą nadrabiać na autostradzie. Ja osobiście jak jadę autostradą i chce mieć jak największy chill i płynność w jeździe to zapinam tempomat na tych 150-160 km/h i wtedy najmniej trzeba hamować i przyspieszać na lewym pasie.
@qunio: rozumiem... a w sumie to nie rozumiem, ale twój wybór. Pamiętaj jednak, że jeżeli przy dopuszczalnej kogoś zabijesz, to raczej noc spędzisz w swoim domu. Jeżeli przy przekroczonej, to raczej będzie to areszt i być może odsiadka.
@pogop: To mnie rozbawiałeś. No może jakbym był naćpany czy pijany to mogłoby skończyć się to aresztem i wyrokiem odsiadkowym.

Tak swoją drogą, napisałem, że najłatwiej jeździ się z prędkościami 150-160 km/h bo właśnie 80% ludzi z takimi prędkościami jeździ po autostradzie i pozwala to jechać najbardziej płynnie. Także jakieś 80% użytkowników autostrad jest piratami drogowymi przekraczającymi prędkość o 10-20 km/h na co nawet policja w nieoznakowanych autach kompletnie nie zwraca