•  

51206 - 59 - 47 - 55 - 134 - 25 - 22 - 139 - 4 - 229 - 30 - 45 - 20 - 68 - 13 - 381 - 5 - 31 - 12 = 49887

Podsumowanie od 12 do 25 września (nie wiem jakim cudem już dwa tygodnie nie uzupelniałam).
    Z ciekawszych jazd:
    139 - czyli Rapha Women's 100 spędzone w tym roku w Krakowie w towarzystwie @wspodnicynamtb i kilku innych dziewczyn. Warto było pozbierać się na pociąg o 5. żeby pzejechać tą stówę z taką ekipą:)
    381 - "Lubię, że czasem zmuszasz mnie do robienia głupot" powiedział mi @theDOG gdy wraz z kolegą dojechaliśmy z Warszawy do Gdańska:) Piękna to była wyprawa, i nawet to, że w Gdańsku (76 kilometrów do celu) dopadła nas ulewa i za pociąg z Gdańska do Gdyni zapłacić po 20 PLN plus zeta za rower nie popsuło nam humoru. Zwłaszcza, że po odejściu nieubłaganego konduktora (leje, my po takiej trasie, i musimy zdążyć na skm) jakaś kobieta dała nam 100 złotych:)
    5 - SKMką dojechaliśmy do Władysławowa. Stamtad jeszcze 5 kilometrów brukową drogą do Jastrzębiej Góry.
    31 - W niedzielę rano wsiadamy do pociągu Władysławowo - Gdynia, żeby zdążyć na pociąg do Wawy. W pociągu tłok, Pani konduktor przekonana, że mamy bilety, zaczyna rozstawiać towarzystwo siedzące pod wieszakami rowerowymi, bo przepisy są takie, że rowery mają wisieć. Starsze panie oburzone, lokalni twardziele ironizują, że powiniśmy zdjąć opony i jechać torami, a my, jak przystało na stołecznych pedalarzy nie pozostajemy dłużni;) W połowie drogi stwierdzamy, że skoro do celu już tylko 25 kilometrów, mamy 1,5 godziny do drugiego pociągu, a
    pani konduktor jeszcze nie wróciła żeby sprawdzić bilety (które dopiero planowaliśmy kupić) to rzeczywiście pojedziemy rowerami:)
    Na pociąg jakims cudem docieramy ledwo na czas, tracąc dużo przez jazdę leśnymi drogami a potem odbijając nie w tę stronę co trzeba. Nie ma nawet chwili, żeby kupić sobie czegoś do picia czy jedzenia. I tu znów z pomocą przychodzi współpasażerka która wychodząc, dała nam przepyszną drożdżówkę.

W tym tygodniu to już 1319km!
    #rowerowyrownik #ruszwarszawa #100km #100km #100km #200km #100km #200km #300km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

źródło: pieklo.jpg