Wpis z mikrobloga

@ruum: -Notch podoba się dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Aparacik trochę lepszy
- No i wiadomo to jest nowiutki telefon a RN5 już trochę na rynku sobie leży

7.1 ? Nie jestem pewny.

Fajnie by było mieć MIUI, przyzwyczaiłem się. W sumie jak duże różnice są pomiędzy tymi dwoma telefonami ?

1,5k to jak dla mnie za dużo za telefon a 1000 zł to moim
@ruum: To mały problem tego telefonu, ale nie wiem kiedy się ich spodziewać ponieważ do oficjalnej dystrybucji nie wiadomo kiedy trafi a wątpię żeby polscy recenzenci na swój koszt kupowali telefony.
wątpię żeby polscy recenzenci na swój koszt kupowali telefony.


@arek0092: akurat większość recenzentów technologicznych wymienia się sprzętami i wystarczy, że jeden kupi i 10 już będzie miała. Sporo jest już po polsku recenzji telefonów i innych rzeczy od Xiaomi.

Lub poczekaj na ten Mi8 lite, ale nie wiadomo ile to będzie kosztowało.
@ruum: Szkoda że cicho strasznie jest o tym Mi 8 lite, niby mówili coś o globalnej premierze ale na tym koniec. A w chinach już była 25 ale w sprzedaży dalej brak, proline też nie ma nic do powiedzenia.
Cena chińska na polskie w najtańszej wersji to 750 zł więc myślę że na 1k by się jakoś zatrzymało z proline czy bestcena. A w tym budżecie przebił by chyba wszystko na
@arek0092: Gdzie masz Mi8 lite za 750zł? Tańszej oferty niż 1000 nie widziałem. Jak dla mnie najlepsza opcja bo to A2 tylko że z MIUI (z którego w sumie nie chcę rezygnować) ale trochę poza budżetem niestety :/ A tą wersje niebieską bym sobie kupił, ładna cholernie. Szkoda tylko że B20 tam brakuje, ale teraz też nie mam i jakoś żyję
@arek0092: Nie ma sensu dopłacać 200zł do RN6, to jest ten sam telefon tylko że ma notcha, a co najgorsze nikt jeszcze go dobrze nie testował i w ciemno bym go nie brał. Z MI8 Lite to jest zagadka, tak samo jak z Nokia 6.1 Plus, kiedy będzie można kupić je w Polsce.
@lobi: Myślę że nie mieli co tam zepsuć bo w środku wszystko to samo co w RN5.
A co do mi8 lite to proline nawet nie planuje wprowadzać go do sprzedaży na razie. Ciężko o alternatywy.
@czerek: Nie potrzebuję takiego typu telefonu. Zwykły smartfon wystarczy.