Wpis z mikrobloga

@Korinis To ciężka tarcza, którą robi się z duszy Zbroi Zabójcy Smoków, pasuje wagowo do tego setu. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@kremowczan_wadowicjanu Jeżeli nie ma setu papieskiego - nie był w Katedrze, a był już w Farron i idzie na Strażników... Ktoś tu będzie zawracał na moście. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Korinis To akurat zamknięta lokacja, można tam znaleźć tylko kilka fajnych przedmiotów.
Mała rada - będziesz musiał się cofnąć, ale więcej nie powiem, bo spoilery. Zawołaj, jak zginiesz na moście w Disneylandzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Korinis Smouldering Lake znajduje się na dole - zszedłeś po zniszczonym moście linowym jak po drabinie. Gdybyś jednak poszedł prosto, byłbyś na miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Wherever you go, the moon still sets in Irithyll. Wherever you may be, Irithyll is your home."
@Korinis To są właśnie Soulsy - na początku jest trudno, a później idzie z górki. Najbliższe problemy, jakie Cię czekają, to Tancerka z Mroźnej Doliny - właśnie Irithyllu. I znów sobie krwi napsujesz, bo to naprzeciwko Vordta. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mis_Kudlacz: z Pieskiem poszło łatwo, chciałem go skitować z kuszy, ale skubany znikał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tancerką jeszcze nie walczyłem. Chciałem tylko powiedzieć, że zlazłem do podziemi i myślałem, że Soulsy to nie horror, ale jak sie coś w #!$%@? wydrało to dawno takiego speeda do ogniska nie miałem. Chyba jednak później tam wrócę ( _)
@Korinis Mam dla Ciebie dobre wieści. Dokładnie wiem, o którym miejscu mówisz. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Na pocieszenie, będą jeszcze trzy takie miejsca, ale w innych lokacjach. ʕʔ
@Mis_Kudlacz: Powiedz czy jest w ogóle sens trzymania tych bossowych dusz? Wiem, że mogę je na przedmioty wymienić, ale nic w sumie w tego mi nie jest potrzebne, a widzę, że to nawet 20k dusz kosztuje. Na razie wziąłem tylko ten pierścień od wagi, a tak wszystko trzymam.
@Korinis Nie pamiętam wszystkich dusz, bo wszystko wykorzystałem na NG, a teraz, aż do NG+8, ciągle je "zjadam". Z takich podstawowych:
- Miecz Wilczego Rycerza (do cosplayu Artoriasa, fajny weapon art) z duszy Strażników Otchłani,
- Miecz Loriana (na pierwszym NG, na NG+ warto wziąć Miecz Lothrica, na NG++ można te dwa miecze połączyć w jeden, a porządny) z duszy bliźniaków,
- Maczeta Yhorma (genialna broń pod siłę) z duszy Yhorma,
-