Wpis z mikrobloga

Czwartek 27.09.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #intencjepl #wiara

Szczęścia Wam wszystkim.

Jeśli nie radzisz sobie z problemem, wklej go proszę tutaj a spróbujemy go wspólnie rozwiązać - ja chętnie pomogę.

Jeśli nie chcesz się podzielić ale jednak potrzebujesz wsparcia lub chcesz komuś pomóc:
- masz kłopot - pomyśl jak ten kłopot rozwiązać i próbuj to zrobić
- potrzebujesz wsparcia? - porozmawiaj z rodziną, przyjacielem lub umów się ze specjalistą
- chcesz komuś pomóc - zrób to proszę jak najszybciej, życie jest krótkie - pamiętaj tylko że lepiej dać wędkę niż rybę.

We wszystkich rzeczach, które sprawiają Ci problem, próbuj go rozwiązać. Analizuj, myśl, staraj się uporać z nim samemu lub z pomocą rodziny, przyjaciół kolegów lub zwykłych dobrych ludzi. Nie myśl że problem rozwiąże się przy pomocy wpisu na forum ze świętymi obrazkami z prośbą o modlitwę.

Trzymam kciuki i wszystkiego najlepszego dla Wszystkich, którzy zmagają się z problemami

Błogosławieństwa dzisiaj udziela błogosławiony Karol.
Osrakek69 - Czwartek 27.09.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #intencjepl #wiara

S...

źródło: comment_c1v4IN0K2crocmJeeFUJK4dUD8CJLe8H.jpg

Pobierz
  • 19
@Liwiia: Wrzuć swoją modlitwę a chętnie się nią zajmę. Któryś z patronów na pewno mi w tym pomoże. Dzisiaj patronem jest Pan Karol. Ostatnio nawet poszedłem obejrzeć jego kolekcję okazów - niestety tylko przez szybę ale muszę się umówić na indywidualne zwiedzanie. Planuję odwiedzić jego dom i chętnie zaniosę twoje prośby bezpośrednio tam.