Wpis z mikrobloga

@Emdap: Ogólnie to od roku wynajmuje jeden pokój i za rok chciałem się gdzieś przenieść, ale patrząc a te rzeczy które wrzucacie, to chyba jednak zostanę na miejscu xD
@jamesfloower: Obecnie tylko z rynku wtórnego masz szansę kupić mieszkanie, które będzie w jakiejś ludzkiej cenie. Koszt metra kwadratowego na rynku pierwotnym poszły na tyle do góry, że ja autentycznie wolę wynajmować.
@Pszesmiewca: @WujaTHC: Wejdźcie sobie na olx. Ładnych mieszkań jest od cholery. Gdyby coś takiego jak wyżej byłoby normą, to nikt by tego nie wrzucał bo nie byłoby śmieszków. ;)
Swoją drogą, jeśli szukacie nowych pokoi/mieszkań, to też
@Pszesmiewca: Ceny niestety poszły do góry w całej Polsce i ta górka potrwa pewnie jeszcze rok, może dwa. Na to nic nie poradzimy.
Co do właścicieli. Cóż, ja w Poznaniu wynajmuję 5-te mieszkanie i żadnych problemów z właścicielami nie miałem. Większość znajomych też wynajmowała lub wynajmuje mieszkania i z moich obserwacji wynika, że problem zdarza się raz na jakieś 10 mieszkań. Raz wynajmowałem od jakichś starszych ludzi, to faktycznie przychodzili raz
Raz wynajmowałem od jakichś starszych ludzi, to faktycznie przychodzili raz w miesiącu po kasę


@Turambetto: u mnie wpadają nadal, ale autentycznie na 5 minut, wziąć kasę i podpisać papier, więc jako, że się mieszka mi bardzo dobrze, jestem w stanie to przeżyć xD