Wpis z mikrobloga

Czy posiadacze tych modeli mogą to potwierdzić? Ja tak mam jak podłączam ip7 do maka pro 2015, nie złapie za każdym razem mimo że sparowany od prawie roku z laptopem.
@B0SAK: chodzi o wszystkie urządzenia USB nie tylko ładowarkę. Nagranie było montowane więc nie wiadomo ile czasu upłynęło, niektóre telefony mają też inną godzinę. Nie mówię, że nie ma problemu ale dziwne żeby to przeszło przez QC
@sebool12: Problem wystepuje wtedy kiedy odczekasz kilka minut nie uzywajac telefonu. jesli uzywales go chwile temu i podlaczysz to laduje, stad niektorzy moga twierdzic, ze u nich dziala poprawnie. Dlatego mozliwe ze to problem softwarowy. Jesli nie to Apple bedzie mialo problem jak wiekszosc osob odda swoj telefon xD
@sebool12: No i? Co z tego? Skoro bebechy nie maja identyczne? Wiec ten sam soft inaczej na nie wplywa.
Windows 10 tez wszyscy maja identyczny a problemy z roznymi rzeczami maja tylko niektorzy w pechowej dla danego problemu specyfikacji.
@patrol798: Wlasnie odkrylem ze XS laduje się w takiej sytuacji, ale uruchamia sie to po dwóch minutach, wiec tragedii nie ma. Jak podlaczysz na noc to Ci sie naladuje. na 100% błąd softwarowy
@makrofag: nie ma co porównywać gruszek i jabłek (hehe). QC w androidach ma całkowicie inną moc (większą) i działa zdecydowanie do wyższej granicy (% naładowania), daje to lepsze efekty aczkolwiek pytanie jak to odbija się na żywotności baterii. Może są jakieś badania na ten temat?
@efem: To Ty nie rozumiesz. Nie ma opcji aby zostawiajac na noc iP ten sie nie naladowal tak jak piszesz. Ladowanie uruchamia sie z minutowym opoznieniem ale uruchamia.
@patrol798: xD Czyli standard 'a w Afryce bija murzynow!'. xD Nie posiadam Samsunga, nie jestem fanem tejze firmy, ale wiadomo. To niewazne, ze telefon za 2.5 srednie pensje w Polsce ma prawo nie ladowac telefonu 'bo nie' xD, wazne, ze u konkurencji gorzej! Spoko masz
@efem: Ale w co mam wierzyc jak posiadam XS i sprawdzilem na nim jak to dziala. Rzeczywiscie nie zalacza ladowania, ale po minucie zaskakuje. Rozumiem ze Ty nie widzac tego telefonu na oczy wiesz lepiej jak jest na prawde. ( ͡° ͜ʖ ͡°)