Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sevosik: też nieoficjalnych jak ognia unikałem. Aż po pół roku nadziei na oficjalną wersję odpuściłem.
Wracając do romu to na pierwszy rzut oka wszystko działa. Nawet gcam bez edytowania niczego. Jeśli do jutrzejszego wieczora nie zdążą ci odblokować bootloadera lub będziesz ciekaw większej opinii lub czy nie wróciłem do miui to wołaj. Chyba że na czymś konkretnym ci zależy to też pytaj xD
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba: w zasadzie to jeszcze nie złożyłem wniosku o odblokowanie. Od początku do dziś byłem na oryginalnym MIUI. Po prostu SOT był/jest cholernie dobry, działa wszystko stabilnie i wydajnie.

Ale mimo wszystko czysty AOPS zawsze przyjemniejszy :) I dużo więcej rzeczy można zrobić, wiadomo.

Jak na LineageOS działa bateria, wydajność jest okej? Dzięki za odpowiedzi.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gregoor3: przy przechodzeniu z oficjalnego romu wipe obowiązkowy.
I czytnik już raz złapał laga jak telefon był dłużej uśpiony, zapowiada się tak jak na każdym Romie z 8.1. się po wybudzeniu pracuje tak jak na miui.
@sevosik: zlozyc wniosek o odblokowanie, a nawet i odblokować zawsze warto.
Wydajność jest ok, nawet o kilka milisekund szybszy w stosunku do miui10 ale to nie dziwi na świeżym systemie.
O Baterii nie wiele
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sevosik:
59k w AnTuTu, stabilny, minimalnie szybszy od miui , 10h sot bez problemu można osiągnąć.
Z minusów to zdjęcia z flashem lekko niebieskie się robią i ten czytnik linii papilarnych który czasem się usypia i reaguje dopiero po wybudzeniu.