Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #nagrodamalpydarwina ##!$%@? #monarchizm #korwin #4konserwy #antykapitalizm

#!$%@?, to co on wyprawia @Revmir wyprawia na #antykapitalizm jest śmieszne. Wypisuje bzdury na temat poglądów Korwina (którego sama nie jestem zwolenniczką, ale nie lubię, gdy ktoś wypisuje głupoty) porównując wszystkie jego poglądy gorzej lub lepiej do Korei Północnej. No, brawo panie Revmir. Całość wygląda jak debilopropaganda z TVP, gdzie pokazując poglądy oponentów politycznych w tle puszcza się hymn Rosji z dupy, żeby ludzie mieli złe skojarzenia. Na dodatek większość z tego, co napisał to takie straszliwe bzdury, że głowa mała, więc tym razem #nagrodamalpydarwina trafia do Revmira, bo głupotę, zaściankowe myślenie, uważanie, że to z czym się nie zgadzam jest błędne, wyrywanie słów z kontekstu, szczycenie się swoim idiotyzmem, argumentum ad Korea Północna (chyba wymyślonym w TVP) i wiele innych.

A teraz minuta ciszy, bo muszę się zrelaksować, bo tym pokazie wyjątku od darwinizmu.

Niżej link do tego gówna, jeśli ktoś jest masochistą:
https://www.wykop.pl/wpis/35565849/krl-d-czyli-wdrozenie-postulatow-prawactwa-przede-/

  • 9
@Metaforzysta: nie posikaj się, widzę że pupka zapiekła żółto-czarny trollu (zdemaskowałeś się więc nie wiem po #!$%@? udajesz dalej xD). Ten wysryw mnie utwierdza, że zasłużenie wylądowałeś na #czarnolisto (nawet bym tego nie widział, przez przypadek trafiłem) kompletny bełkot. Wystarczy spojrzeć na mój wpis (same konkrety i dane opatrzone źródłami) by zauważyć kto jaki poziom reprezentuje xD Nie pozdrawiam
@Metaforzysta: haha propaganda bo pokazuje że twój krul jest nagi kucu i żaden przyzwoity człowiek nie powinien go traktować poważnie? Bo przedstawiam jak wygląda realizacja jego wymienionych postulatów? Ja mam argumenty, ty wyzwiska. Boli cię, że moje wpisy są popularne a twoich nikt nie chce nawet czytać. Bez odbioru.
@Revmir: Ta, argumenty.

6. Podatki zlikwidowane już w 1966 r.


To ma być argument?

23. Dyskryminacja osób z niepełnosprawnościami. Jak powiedział Korwin?

Jeśli naród ma przetrwać ludzie niepełnosprawni muszą być traktowani gorzej.

A może te słowa wyjęte z kontekstu? A może idiotyczne stwierdzenie, że jeśli narkotyki będą legalne, to każdy będzie ćpał? Albo o 1% arystokracji, która by panowała? Myślałam, że jesteś mądrzejszy, ale teraz widzę, że to wynikało tylko z
@Metaforzysta: nawet nie znasz dobrze idiotyzmów swojego guru zwanych potocznie korwinizmami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wzorowałem się na jego wizji struktury społeczeństwa którą niegdyś przedstawił. Jeszcze te chochoły, opanuj czytanie ze zrozumieniem a dopiero potem bierz się za dyskusję w internecie. Nawet nie przeczytałeś zalinkowanych statystyk odnośnie narkotyków w KRLD błaźnie, a do personalnych zaczepek jesteś pierwszy jak widzę.

Ale czytaj dalej moje wpisy, może chociaż kropla
nawet nie znasz dobrze idiotyzmów swojego guru zwanych potocznie korwinizmami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wzorowałem się na temat jego wizji struktury społeczeństwa którą niegdyś przedstawił. Jeszcze te chochoły, opanuj czytanie ze zrozumieniem a dopiero potem bierz się za dyskusję w internecie. Nawet nie przeczytałeś zalinkowanych statystyk odnośnie narkotyków w KRLD błaźnie, a do personalnych zaczepek jesteś pierwszy jak widzę.


@Revmir: Powtarzam trzeci raz, że nie jestem zwolenniczką