Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem na poczcie nadać paczkę.
Od zawsze te placówki były zagracone zniczami i innych pierdołami, ale to co zobaczyłem ostatnio lekko mnie zszokowało ( _)

(Pablo es... tzn. Lech Kaczyński) (Katyń) (Powstanie Warszawskie)

(Niebo istnieje) (Pismo święte) (Moc przebaczenia) (*o ironio XD*, Mózg rządzi) (Widziałam cuda)

To jest bulwa dramat! Wystawa książek zgodna z programem partii towarzyszu!
Bezczelne programowanie bydła, ciąg dalszy...
#bekazkatoli #bekazpisu #pocztapolska #gorzkiezale
Pobierz piaskun87 - Ostatnio byłem na poczcie nadać paczkę.
Od zawsze te placówki były zagrac...
źródło: comment_B1Fdy8U0rq2UN8ZZ309qzTWrfhPp9u5L.jpg
  • 13
@lakukaracza_:

Publikację podzielono na czterdzieści dosyć krótkich rozdziałów w których przedstawiono aż pięćdziesięciu filozofów. Niektóre z nich dotyczą bowiem aż dwóch czy nawet trzech myślicieli (wyjątkiem jest Immanuel Kant, któremu poświecono aż dwa rozdziały). Wśród bohaterów oczywistych, takich jak Platon, Baruch Spinoza czy Tomasz z Akwiniu pojawiają się również filozofowie współcześni, rodem z wieku XX a nawet XXI, tacy jak Bertrand Russell, John Rawls, Karl Popper i Peter Singer. Stanowi to
@deadboy: dziwnym trafem to "dostosowywanie" zaczęło się po październiku 2015 r. do tego czasu na poczcie można było kupić wszystko, od gazety polskiej po "NIE". nie nazywaj szamba perfumerfią, to nie prawidła wolnego rynku regulują to, co będzie na półkach placówek pocztowych, tylko linia jedynej słusznej partii. Propaganda przedstawiana jako "edukacja", czyli #!$%@?ństwo najgorszego rodzaju