Wpis z mikrobloga

Mam zamiar wyprowadzić się do Warszawy, do pracy, oczywiście w ciemno, czyli najpierw wynająć pokój, potem szukać pracy. Ma ktoś jakieś porady dla mnie? Mam 23 lat i jestem po technikum elektrycznym , moje doświadczenie to 3 letnie praca na produkcji w Belgii. Chciałbym po prostu przestać już emigrować i zacząć pracować w Polsce.Nigdy nie byłem nawet w stolicy ale orientacje w terenie szybko łapię więc obeznanie miasta nie powinno mi dużo czasu zająć .Mam tylko jednego znajomego co mieszka w Warszawie na Mokotowie czy ta dzielnica była by odpowiednim miejsce na start ? Mógłbym ewentualnie zrobić jakieś kursy które pomogły by mi znaleźć dobrze płatną pracę .Muszę wyjechać z dziury, w której obecnie mieszkam jest to jedyna szansa dla mnie ponieważ nie chce całe życie spędzić na wsi w której nie ma żadnych perspektyw dla młodych
  • 4
@adam7712: Mokotów to całkiem dobry pomysł o ile znajdziesz tani pokój. Pamiętaj, gdy nie masz pracy to szukanie pracy się nią staje. Poświęć czas na stworzenie cv i wysłanie gdzie się da, w Warszawie pracy nie brakuje