Wpis z mikrobloga

pad z ps4 to gówno. ten z xboxa jest o niebo wygodniejszy.


@pablonzo: poprawka: pad który używasz częściej jest lepszy, bo jesteś do niego przyzwyczajony.
Ja na ten moment mogę grać padem od ps2, ds4, padem od x360 gram i od xone i nie czuję różnicy poza progiem wejścia 10-15minut.
Otwartego umysłu życzę.
@pablonzo: uważam że kwestia przyzwyczajenia nadal. Jak grałem na xone ponad rok w różne gierki tak łatwiej było mi się przestawić na ds4 niż z pada od ps4 na xone( na turnieju w fife tragiczny 1 mecz ze względu na aklikalne RB/LB) ale jak się przyzwyczaić to #!$%@? sie ogarnie. Wg. mnie najlepszym padem jest ten od x360 nie wiem czy to z sentymentu ale od one to kloc z wyglądu
Ostatecznie wybralem xboxa glownie dla pada. Jakos nie lezy mi ten pad z PS i po dwoch meczach w fife u kumpla juz mi przeszkadza w dloniach :/ Konsola glownie do fify wiec PS bylby bezsensu
@pablonzo: No niestety później się okaże że są inne gry poza fifa... zobaczysz gry na wyłączność i nagle zorientujesz się że kupiłeś szajs ale już za późno więc włącza Ci się tryb fanboya xboxa i będziesz wyzywał ps ( ͡° ͜ʖ ͡°)