Wpis z mikrobloga

No dobra mireczki, pierwsze koty za płoty, już możemy sobie wyrobić opinię.
Kto wygrywa- Marian 'Studio' Kowalski, czy Pastor 'Eugenika' Chojecki?

Jak dla mnie Pastorek zdecydowanie prowadzi.
Lotny w pleceniu andronów, obtoczony swoimi wyznawcami, technicznie bezkonkurencyjny. Może trochę wrzesień kiepsko skończył ze względu na wyjazd do USA, ale dzięki temu mogłem się skupić więcej na Marianie. Może i tło już działa, ale Marian i Czwartożona niezbyt. Drażni mnie ta forma wywiadu Kowalski z Kowalskim, już wolałbym żeby rozmawiał z lustrem, czy kotem. Widać, że gość siedzi sporo przed lustrem i ćwiczy te swoje onelinery, czy wystudiowane minki. Nie mam mu tego za złe- kto nie chce rządzić światem?

A wy jak widzicie wrzesień na #patoprawica?
#mariankowalski #ipp #chojecki #idzpodprad #bekazprawakow

Kto wygrał wrzesień na PatoPrawicy?

  • Marian 'Studio' Kowalski 26.9% (7)
  • Pastor 'Eugenika' Chojecki 73.1% (19)

Oddanych głosów: 26

  • 11
@PrawilnyHeniek: On przede wszystkim powinien zebrać jakąś ekipę politycznych świrów i nadawać dzień w dzień po kilka godzin. Do tego zadbać o podstawowe technikalia. Pan Pastor wróciłby z USA tylko po to żeby zobaczyć spaloną ziemię.
@alphabeta: a co wogle mozna powiedziec o polskiej scenie politycznej? jedno wielkie szambo ukladow, nie dziwne ze taka telewizja jest nudna. wyciagalby jakies brudy na kogos to ludzie by ogladali a tak ponarzekac jak stara baba to kazdy moze i dlatego nie ogladaja bo i po co?

u pastora to mocniejsze zydowskie korzenie, oni uwielbiaja krecic malysza z byle powodu i dlatego ich ogladaja te swiry. czesc to wogle oglada bo
@alphabeta: no tak ale pewnie mu sie wydawalo to takie protestanckie sranie dookola a tymczasem katole nie chca sluchac jakis kowalskich bo maja swoich ksiezy i ch XD

w polsce nie ma rynku na tych ruskich agentow, maja posluch u marginesu, jakis 1% jak geje XD